Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?

Alicja Szemplińska to polska Jennifer Lopez! Zdaniem wielu bardzo ją przypomina

2021-03-26 11:48

Alicja Szemplińska to polska Jennifer Lopez! Zdaniem wielu fanów wokalistka z Polski do złudzenia przypomina legendarną gwiazdę. Czy poza podobieństwem w wyglądzie mają jeszcze ze sobą coś wspólnego? Zdradzamy poniżej!

Alicja Szemplińska niczym polska Jennifer Lopez! W ostatnim czasie, kiedy nasza niezwykle uzdolniona piosenkarka mocno uaktywniła swój profil na Instagramie i zaczęła publikować wiele swoich zdjęć, fani spostrzegli między nią, a Jennifer Lopez ogromne podobieństwo! Alicja Szemplińska jest przepiękna i utalentowaną wokalnie osiemnastolatką, która już od początku swojej muzycznej kariery zachwyca nas nie tylko głosem, ale także nietypową urodą. Jennifer Lopez jest legendarną aktorką, którą kamera wręcz kocha, jednak muzyka popowa również jest jej bardzo bliska w życiu, podobnie jak u Alicji Szemplińskiej. Kolejną rzeczą, która je łączy jest także szybkie rozpoczęcie kariery na szeroką skalę! Jennifer Lopez już mając 17 lat wzięła udział w niskobudżetowym filmie Moja mała dziewczynka. Z kolei Alicja Szemplińska również bardzo szybko stała się osobą publiczną, osobą popularną! Teraz ma zaledwie 18 lat, a zna ją cała Polska! 

Sonda
Alicja Szemplińska powinna jechać na Eurowizję 2021?

Alicja Szemplińska - Instagram

Alicja Szemplińska na swoim profilu na Instagramie publikuje dużo własnych zdjęć, na których już na pierwszy rzut oka można dostrzec podobieństwo między naszą polską wokalistką, a Jennifer Lopez. 

Alicja Szemplińska szykuje się do matury. Nauka nie idzie zbyt dobrze [WYWIAD]