Alicja Szemplińska i Krystian Ochman na jednej scenie! Wystąpią w wirtualnym koncercie

2020-12-21 11:46 Ewelina Kulasza
Alicja Szemplińska i Krystian Ochman
Autor: Jacek Dominski/REPORTER, VIPHOTO/East News Alicja Szemplińska i Krystian Ochman

Grudzień to magiczny czas, a jeszcze bardziej urozmaici go koncert Alicji Szemplińskiej, Krystiana Ochmana i innych polskich artystów. To oni zaśpiewają dla Was na wirtualnej scenie, a w dodatku będą nieść pomoc. Jakie kawałki usłyszymy? Kto jeszcze pojawi się na scenie? Nie możecie tego przegapić. Zapowiada się magicznie!

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman na jednej scenie! Zapowiada się magiczne widowisko, które przyniesie radość każdemu z Was. Alicja Szemplińska i Krystian Ochman to muzyczne odkrycia programu The Voice of Poland. To oni stanęli na scenie i wygrali nagrodę główną. Pierwsza była Alicja, która w dziesiątej edycji pokazała na co ją stać i wyśpiewała sobie finał w drużynie Tomsona i Barona. Jej następcą stał się Krystian Ochman - zwycięzca jedenastej odsłony show. Artysta z kolei dumnie walczył o podium w drużynie Michała Szpaka. Kiedy zaprezentował Polsce kawałek Światłocienie, w sieci zawrzało! Internauci pod oficjalnym klipem wokalisty, nie kryli wzruszenia i ekscytacji. Niektórzy uważają nawet, że to najlepsza piosenka w historii formatu polskiego The Voice.

Wielkimi krokami zbliża się koncert Alicji Szemplińskiej - Kolęda dla Nieobecnych, na której wystąpi wiele gwiazd. Wśród nich jest oczywiście Krystian Ochman, którego uwielbiacie! Kto jeszcze pojawi się na scenie? Jakie piosenki zaśpiewają artyści? Szykuje się niezapomniane widowisko!

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman - Kolęda dla Nieobecnych 2020

Alicja Szemplińska zaprasza wszystkich fanów na wyjątkowy koncert, który zapowiada się niezwykle wzruszająco i magicznie! Już w niedzielę 27 grudnia o godzinie 18:00 będziecie mogli usłyszeć nie tylko ją, ale również innych artystów. Na specjalnym koncercie Kolęda dla Nieobecnych, oprócz Alicji zaśpiewają:

  • Krystian Ochman
  • Marcin Sójka
  • Zuza Jabłońska
  • Bartek Deryło
  • Maja Kapłon
  • Filip Czyżykowski

Dodatkowo wystąpi ponad 10-cio osobowa orkiestra i nowe, nieznane aranżacje ulubionych, świątecznych melodii. Koncert ma charakter charytatywny i będzie transmitowany bezpośrednio z rodzinnego miasta Alicji - Ciechanowa. Transmisji możecie szukać na oficjalnych mediach społecznościowych Alicji Szemplińskiej - Facebooku lub Instagramie.

Najnowsze