Alicja Szemplińska swoim występem oczarowałaby Europę! Jej droga do sukcesu zachwyca

2020-05-15 16:12 MK
Alicja Szemplińska
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Już jako dwunastolatka zwyciężyła w programie, gdzie jej głosem zachwycała się Edyta Górniak. Pięć lat później, zwyciężyła w jubileuszowej edycji programu The Voice of Poland. Alicja Szemplińska, mimo młodego wieku, posiada wielki talent wokalny. Z pewnością powaliłaby nim na kolana europejską publiczność. Więcej o drodze Alicji do Eurowizji i o tym, jak mógłby wyglądać jej występ przeczytacie na ESKA.pl.

Eurowizja 2020 - Alicja Szemplińska to jedna z gwiazd, które miały w tym roku powalczyć o zwycięstwo dla swojego kraju podczas najpopularniejszego konkursu muzycznego nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Wokalistka miała zaprezentować na żywo swój singiel Empires, który po raz pierwszy rozbrzmiał podczas finałowego odcinka programu Szansa na Sukces. Eurowizja 2020. Za jego produkcję odpowiadają artyści, którzy mogą pochwalić się eurowizyjnymi sukcesami, czyli Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Założyciele grupy Hotel Torino we współpracy z Lanberry stworzyli hit Superhero dla Viki Gabor.

W związku z odwołaniem Eurowizji, 16 maja 2020 roku, w miejscu finału konkursu, wyemitowany zostanie wyjątkowy koncert Światło dla Europy. Zanim to jednak nastąpi, polscy widzowie będą mogli prześledzić, jak wyglądała droga do sukcesu Alicji Szemplińskiej. Zrealizowany przez Telewizję Polską 30-minutowy dokument przypomni udział artystki między innymi w The Voice of Poland oraz w Szansie na Sukces.

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicja Szemplińska - Eurowizja

Możliwość zaprezentowania się na Eurowizji to marzenie wielu artystów. Gdyby nie pandemia koronawirusa, w tym roku spełniłaby je Alicja Szemplińska. Głos artystki na pewno zostałby doceniony przez publiczność z całego świata. Jak mógłby wyglądać występ gwiazdy? Pisaliśmy o tym na ESKA.pl w kwietniu. Artykuł przypominamy poniżej.

Najnowsze