Tak mógł wyglądać występ Alicji na Eurowizji 2020. Wizualizacja zachwyciła zagranicznych fanów!

2020-04-03 19:31 MK
Alicja Szemplińska
Autor: YouTube/Eurovision Song Contest

Gdyby Eurowizja 2020 doszła do skutku, nasz kraj w Rotterdamie reprezentowałaby Alicja Szemplińska. Artystka miała wykonać na żywo swój singiel Empires. Jeden z fanów największego konkursu muzycznego na świecie przygotował wideo pokazujące, jak mógłby wyglądać występ zwyciężczyni The Voice of Poland. Zagraniczni wielbiciele Eurowizji nie kryją zachwytu tym projektem! Więcej na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020 mogła pokazać, na co ją stać. Niestety, wskutek pandemii koronawirusa i stale zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej, Konkurs Piosenki Eurowizji został odwołany. Nigdy wcześniej, w ponad sześćdziesięcioletniej historii wydarzenia, nie podjęto takiej decyzji. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, podczas Eurowizji 2021 na scenie nie usłyszymy piosenek, które miały startować w tegorocznej odsłonie imprezy, uważanej przez miliony osób za największe święto muzyczne.

Piosenka, z jaką Alicja Szemplińska miała próbować swoich sił w Rotterdamie, nosi tytuł Empires. Za jej produkcję odpowiadają między innymi Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Emocjonalna ballada zachwyciła nie tylko polskich, ale i zagranicznych fanów konkursu. Internauci z całego świata sugerowali, że Polska może okazać się czarnym koniem Eurowizji 2020 i zająć bardzo wysokie miejsce.

Na Eurowizji nie liczy się jednak tylko utwór, ale również to, co dzieje się na scenie. Choreografia, tancerze, stroje, gra świateł to tylko kilka z wielu czynników, które mogą znacząco wpłynąć na powodzenie reprezentanta. Fan konkursu przygotował wizualizacje występu Alicji Szemplińskiej. Jego pomysł zrobił wrażenie na internautach.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicja Szemplińska - Eurowizja 2020

Gdyby występ Alicji Szemplińskiej wyglądał tak, jak stworzony przez jednego z fanów Eurowizji projekt, miałaby ona pewne miejsce w finale. Tak twierdzą internauci w komentarzach pod wideo zamieszczonym na kanale użytkownika o nazwie Amir Cohen ACX. Trzeba przyznać, że dzieło youtubera naprawdę idealnie oddaje klimat utworu, który zdaniem zagranicznych fanów, przywodzi na myśl największe hity z serii filmów o Jamesie Bondzie. Zobaczcie sami!

Najnowsze