Ala Tracz zmierzyła się z wielkim przebojem Edyty Górniak! [WIDEO]

Ala Tracz
Autor: Screen z YT: Alicja Tracz - To nie ja (Edyta Górniak cover) / piechstudio

Ala Tracz po raz kolejny udowodniła, na co ją stać! Dziesięcioletnia artystka zmierzyła się z wielkim przebojem Edyty Górniak i jak na swój wiek zaśpiewała go niezwykle dobrze. O jakim hicie mowa i jak poradziła sobie z nim Ala Tracz? Zobaczcie sami!

Choć sława Ali Tracz wzrosła dopiero w momencie, w którym świat dowiedział się o jej udziale w Eurowizji Junior 2020, dziewczynka od najmłodszych lat interesowała się śpiewem. Serwis YouTube jest pełen jej lepszych i gorszych coverów, w których możemy zobaczyć jak Ala Tracz śpiewała będąc jeszcze młodsza niż obecnie. To przepiękna pełna prób i rozwoju ścieżka kariery, którą Ala Tracz dopiero zaczyna podążać. Przypomnijmy, że dziewczynka ma aktualnie dopiero 10 lat, a już stała się objawieniem muzycznym 2020 roku.

PRZECZYTAJ: Edyta Górniak prawo jazdy MA JUŻ ROK, ale sama wciąż NIE JEŹDZI - GALERIA

Okazuje się, że Ala Tracz w 2018 roku spróbowała swoich sił w piosence Edyty Górniak, którą zna każdy z nas. Dziesięciolatka zmierzyła się z klasykiem od słynnej wokalistki i pokazała, na co ją stać. Cover Ali Tracz, na którym śpiewa ona piosenka Edyty Górniak zatytułowaną To nie ja jest niezwykle dojrzały, wdzięczny i profesjonalny, jak na wiek Ali. Dziewczynka  zaśpiewała hit od Edyty Górniak w zawodowym studio z potrzebnym do tego sprzętem oraz nagłośnieniem i już wtedy onieśmielała wszystkich swoim ogromnym muzycznym potencjałem.

Ala Tracz śpiewa hit od Edyty Górniak 

Ala Tracz w 2018 roku zaśpiewała hit od Edyty Górniak, a mowa oczywiście o piosence zatytułowanej To nie ja. Utwór ten został wydany w 1994 roku i jest to debiutancki singiel Edyty Górniak. Piosenka ta promowała jej pierwszy album studyjny Dotyk, który powstał w 1995 roku.

Edyta Górniak zaskoczy wszystkich. Jej decyzja wywołała u wszystkich dosłownie SZOK!
Najnowsze