Ola Tracz lepsza od swojej siostry? Jej występ w The Voice Kids zachwycił wszystkich jurorów!

Ola Tracz
Autor: Screen z YT: Ola Tracz – „Never Give Up”-Cały występ-The Voice Kids / DIZ

Ala Tracz niejednokrotnie zachwyciła Polskę swoim olśniewającym głosem! Jak się okazuje swoich sił w śpiewie nie raz próbowała także siostra dziewczynki, Ola Tracz, która również ma na swoim koncie wiele sukcesów! Brała nawet udział w The Voice Kids. Jak wypadła? Więcej o tym przeczytacie poniżej!

Ala Tracz i jej starsza siostra Ola są niezwykle utalentowane wokalnie! Ala już wielokrotnie udowodniła światu swoją miłość i pasję do śpiewu, jednak dużą konkurencję dziewczynka ma od strony swojej rodzonej siostry.  Okazuje się, że Ola Tracz również od dziecka interesuje się śpiewem i stawia coraz poważniejsze kroki w kierunku muzycznej kariery. Czy Ala Tracz może obawiać się konkurencji? Choć siostry łączy zamiłowanie do tego samego zawodu, nie są one dla siebie żadną konkurencją, wręcz przeciwnie! Wspierają się wzajemnie i razem emanują siłą nie do przebicia. Bardzo często łączą swoje talenty tworząc przy tym znakomity, zgrany duet.

Ola Tracz, podobnie jak jej młodsza siostra również ma swoim koncie wiele muzycznych osiągnięć. Jednym z większych sukcesów był udział sióstr w muzycznym programie The Voice Kids 3! Siostra Ali Tracz, Ola również zachwyciła w muzycznym show jury, szczególnie Dawida Kwiatkowskiego. Dziewczynka jednak odpadła na etapie bitew, mocno trzymając kciuki za dalsze losy jej siostry w programie. 

Ola Tracz - kim jest? 

Ola Tracz jest straszą siostrą Ali Tracz, naszej reprezentantki na Eurowizji Junior 2020. Dziewczynki podzielają tą samą pasję, ponieważ zarówno jedna, jak i druga w życiu ukochała sobie śpiew. Ola Tracz ma 14 lat i wiele muzycznych osiągnięć na swoim koncie. 

Najnowsze