Ala Tracz wspomina początki swojej kariery! Wszystko zaczęło się od castingu...

Ala Tracz wygrała będąc na Eurowizji Junior. Co dał jej udział w Konkursie Piosenki?
Autor: Natasza Młudzik / TVP Ala Tracz wygrała będąc na Eurowizji Junior. Co dał jej udział w Konkursie Piosenki?

Ala Tracz wspomina początki swojej kariery. Dziesięcioletnia dziewczynka opublikowała post na swoim Instagramie, w którym zdradza swoim fanom początki drogi do wielkiej sławy i kariery. Jak to wszystko się zaczęło? Więcej o tym przeczytacie poniżej!

Ala Tracz postanowiła wybrać się w podróż do przeszłości i przypomnieć sobie i swoim fanom początki muzycznej kariery. Dziesięcioletnia dziewczynka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym przyznała, że jej fani cały czas namiętnie pytają o to, jak to wszystko się zaczęło. Ala Tracz nigdy nie zdradzała swoim fanom tak naprawdę dokładnej historii swojej nagłej kariery, która odmieniła jej życie w zastraszająco szybkim tempie. Teraz jednak, kiedy emocje po Eurowizji Junior 2020 ostygły Ala Tracz spokojnie może poświęcić więcej czasu swoim fanom i opowiedzieć im jej muzyczną karierę z własnej perspektywy. - Hejka Często pytacie mnie jak to wszystko się zaczęło, a zaczęło się tak naprawdę od castingu. - Zdradziła na swoim profilu Ala Tracz. Okazuje się, że tak jak w większości przypadków u Ali Tracz było bardzo podobnie. Wszystko zaczyna się od tego najważniejszego kroku, czyli castingu, który dla wielu w rezultacie okazuje się być furtką do światowej kariery. Dziesięcioletnia dziewczynka postawiła na swój potencjał i talent i wierząc mocno w swoje umiejętności postanowiła pokazać światu, na co ją stać. 

Ala Tracz o początkach swojej kariery

Ala Tracz bez wątpienia jest objawieniem muzycznym 2020 roku. Dziewczynka onieśmieliła Polskę swoim głosem na wielu różnych występach, a w szczególności na Eurowizji Junior 2020. Zaznaczymy, że artystka ma dopiero 10 lat, a na swoim koncie ogrom sukcesów, jakich może pozazdrościć jej wielu muzyków. 

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]
Najnowsze