Ala Tracz porozmawia z internautami! Kiedy i gdzie odbędzie się wirtualne spotkanie?

2020-10-28 9:54 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: fot. TVP Ala Tracz

Do Eurowizji Junior 2020 został już tylko miesiąc. Reprezentantka Polski - Ala Tracz prężnie przygotowuje się do swojego występu. Choć artystka jest jeszcze bardzo młoda, już zdążyła rozkochać w sobie sporą publiczność! Teraz jej fani będą mieli okazję spotkać się z nią na wirtualnym spotkaniu. Gdzie i kiedy odbędzie się internetowy live? Zdradzamy szczegóły na ESKA.pl.

Ala Tracz porozmawia z internautami! Kiedy i gdzie odbędzie się wirtualne spotkanie? Na ten moment czekało sporo osób. Ala Tracz, która będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior 2020 spotka się ze swoimi fanami podczas specjalnej transmisji na żywo. Wielbiciele młodej artystki będą mogli zadawać jej przeróżne pytania, nie tylko po to by lepiej ją poznać, ale również po to, by dowiedzieć się wiele szczegółów na temat przygotowań do muzycznego konkursu dla dzieci. Eurowizja Junior zbliża się wielkimi krokami. Już 29 listopada, poznamy zwycięzcę wielkiego wydarzenia. Co ciekawe, Ala Tracz jest jedną z faworytek! Jej piosenką I'll Be Standing zachwycają się słuchacze z różnych krańców świata. Dodatkowo singiel został wyświetlony ponad 1,2 mln razy na samym YouTube.

Choć przygotowania do Eurowizji Junior 2020 są mocno wymagające, Ala Tracz radzi sobie świetnie. Młoda gwiazda na scenie czuje się jak ryba w wodzie, dlatego każdy wie, że podczas konkursu poradzi sobie świetnie! Teraz fani będą mieli okazje porozmawiać z nią na specjalnym, wirtualnym spotkaniu. Kiedy i gdzie będzie dostępna transmisja live ze spotkania z Alą? Szczegóły poznacie pod quizem.

Ala Tracz - spotkanie z fanami

Ala Tracz spotka się z fanami w sieci! Wielbiciele młodej artystki, jak i Konkursu Piosenki dla Dzieci, będą mogli zadawać jej przeróżne pytania. Live Chat odbędzie się już w najbliższy czwartek 29 października o godzinie 19:00 na Instagramie @badzmyrazem.tvp.

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze