Eurowizja Junior 2020 - kosmiczna scena wbija w fotel! To na niej zaśpiewa Ala Tracz

Ala Tracz
Autor: WBF

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem, bo za niewiele ponad miesiąc, rozpocznie się największe wydarzenie muzyczne tego roku. Im bliżej jego startu, tym więcej szczegółów poznajemy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych organizatorzy wydarzenia opublikowali zdjęcia sceny, na której zaśpiewa Ala Tracz. Robi wrażenie! Zobaczcie sami na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - scena, na której zaprezentuje się Ala Tracz naprawdę robi wrażenie. W związku z tym, że do rozpoczęcia Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci zostało już niewiele czasu, jego organizatorzy prezentują kolejne szczegóły. 27 października, czyli na niewiele ponad miesiąc od planowanego terminu wydarzenia, w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia oficjalnej sceny, która stanie w Warszawie już 29 listopada.

Jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie, scena została zaprojektowana w taki sposób, by oddać ducha konkursu, w którym biorą młodzi ludzie i ściśle nawiązywać do hasła przewodniego imprezy, jakim jest Move the World. Widzowie konkursu będą mieli wrażenie, że reprezentanci poszczególnych krajów występują w kosmosie. Wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik, z których do tej pory nie korzystano podczas organizacji Eurowizji Junior, między innymi rzeczywistości rozszerzonej. Odpowiadająca za scenografię koncertu Anna Brodnicka zainspirowała się też symboliką koła. Fani konkursu są zachwyceni!

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!

Eurowizja Junior 2020 - scena, na której wystąpi Ala Tracz

Choć tegoroczna Eurowizja Junior znacznie będzie różnić się od tej z zeszłych lat, to organizatorzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli projekt sceny, który zachwycił wszystkich wyczekujących muzycznych emocji.

- Wow, nie spodziewałem się czegoś takiego. Robi wrażenie!

- Zrobili, co mogli najlepszego w studiu. Niesamowity efekt pracy! - piszą na Twitterze pod oficjalnym postem Eurowizji Junior.

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada w Warszawie. Niestety, ze względu na panującą sytuacją epidemiologiczną niemożliwe jest, by uczestnicy spotkali się na jednej scenie. Artyści wystąpią online.

Najnowsze