Eurowizja Junior 2020 - Ala Tracz wśród faworytów. Kto jest jej największą konkurencją?

2020-10-14 11:12 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: WBF Ala Tracz

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już pod koniec listopada poznamy następcę lub następczynię Viki Gabor. Jak się okazuje, reprezentantka naszego kraju Alicja Tracz, znajduje się wśród faworytów! Kto jest jej największą konkurencją? Czy Polska ma szansę na wygraną trzeci raz z rzędu?

Eurowizja Junior 2020 - Ala Tracz wśród faworytów. Konkurs Piosenki dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami. Już pod koniec października poznamy następcę, bądź następczynię Viki Gabor, która wygrała Eurowizję w Gliwicach rok temu. Tegoroczny konkurs odbędzie się jednak w Warszawie i ze względu na pandemię, będzie mieć inną formę, niż było to dotychczas. Głośnie wydarzenie muzyczne odbędzie się w formie online, a tylko część reprezentantów pojawi się w Polsce. Inni finaliści wystąpią w studiach ze swoich krajów, a wszystko będzie działo się bez publiczności. Ala Tracz wygrywając preselekcje w Szansie na Sukces, otrzymała miano reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2020. Jej konkursowa piosenka nosi tytuł I'll Be Standing i od momentu kiedy się pojawiła, wzruszyła i zachwyciła wiele osób!

Ala Tracz i jej wykonanie eurowizyjnej piosenki I'll Be Standing, zostało docenione nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Talent dziewczynki robi na wszystkich ogromne wrażenie, dlatego nie ma się co dziwić, że Ala została uznana za jedną z faworytek tegorocznego konkursu. Kto jest dla niej największym zagrożeniem? Internauci mają oprócz Alicji jeszcze dwóch faworytów! Kto to taki?

Eurowizja Junior 2020 - Ala Tracz faworytką

Reprezentantka Polski - Ala Tracz faworytką Eurowizji Junior 2020! To nie żart. Wiele osób od razu zachwyciło się młodziutką artystką i jej piosenką I'll Be Standing, która na YouTube przekroczyła już ponad milion odsłon! Co ciekawe, internauci oprócz zdolnej polki, zachwycili się jeszcze dwoma finalistami dziecięcego Konkursu. Mowa o Hiszpanii, którą reprezentować będzie Solea z utworem Palante. Trzecim faworytem stał się Kazachstan i młodziutka Karakat Bashanova, która zaprezentuje podczas finału balladę Forever. Czy któraś z artystek zostanie zwyciężczynią konkursu? Tego dowiemy się już 29 listopada!

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze