Ala Tracz nie do pokonania! Ten WYNIK dowodem, że Polska może wygrać Eurowizję Junior!

Ala Tracz
Autor: fot. TVP

Ala Tracz może być z siebie dumna! Ten wynik daje duże nadzieje na kolejną wygraną Polski na Eurowizji Junior 2020! O jakim sukcesie, który przybliża nas do wygranej mowa? Zdradzamy już teraz na ESKA.pl!

Ala Tracz jest nie do pokonania! To właśnie jej teledysk do piosenki I'll Be Standing, którą usłyszymy już niebawem na Eurowizji Junior 2020 cieszy się największą popularnością. Taki wynik daje duże nadzieje na to, że Polska wygra Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci ponownie i w tym roku. Jak wiemy Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, ponieważ wydarzenie zaplanowane jest na 29 listopada 2020 roku i choć w tym roku słynny konkurs odbędzie się w formacie online z uwagi na pandemię koronawirusa, nadal dostarcza niepowtarzalnych emocji. 23 października 2020 emocje sięgały zenitu, ponieważ tego dnia Ala Tracz udostępniła fanom klip do swojej eurowizyjnej piosenki. Sukces, z którego może być dumna 9-letnia artystka jest taki, że to właśnie jej teledysk na oficjalnym kanale na YouTube Eurowizji Junior cieszy się największą popularnością. W momencie, kiedy Francja przez tydzień pracowała nad swoimi 169 tysiącami wyświetleń, Ala Tracz w jeden dzień osiągnęła 131 tysięcy odsłon! To jej klip najbardziej interesuje internautów, dzięki czemu Polska może mieć duże nadzieję na ponowne zwycięstwo.

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!

Ala Tracz numerem jeden - jej teledysk ma najwyższy wynik 

Teledysk Ali Tracz do eurowizyjnej piosenki I'll Be Standing pojawił się na oficjalnym kanale Eurowizji Junior dokładnie 23 października 2020 i już pokonał inne klipy na starcie! Klip naszej reprezentantki w jeden dzień zebrał prawie 132 tysiące odsłon! Inne kraje nie mogą się pochwalić takim wynikiem. Co więcej teledysk Ali Tracz jest na tyle popularny, że znalazł się na karcie na czasie na 18 miejscu!

Najnowsze