Ala Tracz - teledysk do I'll Be Standing zachwycił fanów Eurowizji. Polska znowu wygra?

Ala Tracz
Autor: fot. TVP

W końcu jest! Ala Tracz opublikowała oficjalny teledysk do swojej eurowizyjnej piosenki I'll Be Standing, a zagraniczni fani już są nim zachwyceni. Czy dzięki tej kompozycji Polska wygra trzeci raz z rzędu? Internauci nie mają wątpliwości! Na ESKA.pl zebraliśmy najpopularniejsze komentarze od zagranicznych wielbicieli Konkursu Piosenki Eurowizji i publikujemy je już teraz wraz z tłumaczeniem.

Ala Tracz - teledysk do piosenki I'll Be Standing zachwycił internautów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie! Gdy znana z trzeciej edycji The Voice Kids Ala Tracz poinformowała, że pojawi się w programie Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020, wielu fanów nie miało wątpliwości, że to właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dziesięcioletnia wokalistka rzeczywiście pokonała konkurencję i to właśnie ona zawalczy o trzecie z rzędu zwycięstwo dla naszego kraju. Ala Tracz zaśpiewa w Warszawie swój singiel I'll Be Standing, za którego produkcję odpowiadają Gromee i Sara Chmiel.

W piątek, 23 października, swoją premierę miał długo wyczekiwany wideoklip do piosenki. Pod wideo opublikowanym na kanale Eurowizji Junior pojawiła się lawina komentarzy z miłymi słowami dla naszej reprezentantki i jej twórczości. Co piszą zagraniczni fani Konkursu Piosenki Eurowizji? Jakie są szanse Polski na ponowne zwycięstwo?

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!

Ala Tracz - teledysk

Wideoklip do piosenki I'll Be Standing jest ściśle związany z jej tekstem. Widzimy w nim bowiem nastolatkę, która mimo przeciwności losu nie poddaje się, a z czasem odnosi coraz większe sukcesy w swojej dziedzinie. Zagraniczni internauci zachwycili się opowiedzianą w teledysku historią. Wielu z nich uważa już, że Ala Tracz ma zwycięstwo w kieszeni.

- Kazachstan lub Polska - jedno z nich musi wygrać!

- Przewiduję trzecie zwycięstwo z rzędu!!!

- OMG, kocham polski język

- Powinniśmy zbanować Polskę następnym razem, bo wygrają wszystko! Jest bardzo utalentowana, zasługuje na zwycięstwo - piszą.

O tym, czy Ala Tracz wygra Eurowizję Junior dowiemy się już 29 listopada. Wydarzenie ponownie odbędzie się w Polsce. Tym razem jednak w Warszawie.

Najnowsze