Ala Tracz niczym wojowniczka judo. Tak powstawał teledysk piosenki I'll Be Standing!

Ala Tracz
Autor: fot. TVP Ala Tracz

Ala Tracz za kulisami! Uzdolniona młoda wokalistka, która już niebawem będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior 2020 pokazała światu kulisy powstawania jej debiutanckiego klipu do utworu I'll Be Standing, który usłyszmy na słynnym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020! Jak wyglądała praca przy muzycznej produkcji Ali Tracz? Zobaczcie na ESKA.pl!

Ala Tracz jest bez wątpienia muzycznym odkryciem 2020 roku! Jej nazwisko w ostatnim czasie pojawia się niemalże w każdych mediach społecznościowych i na nagłówkach większości portali internetowych. Głos 9-letniej artystki elektryzuje każdego i sprawia, że trudno jest przestać go słuchać! Ala Tracz już niebawem weźmie udział w nadchodzącej Eurowizji Junior 2020, która odbędzie się 29 listopada bieżącego roku. Młoda wokalistka zaśpiewa na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci piosenkę I''ll Be Standing i będzie reprezentować nasz kraj! Ala Tracz 23 października 2020 roku opublikowała swoim fanom teledysk do utworu I'll Be Standing, który został zrealizowany specjalnie na potrzeby nadchodzącego konkursu. Klip stał się niesamowicie popularny w sieci i w zaledwie tydzień zebrał ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube. Ala Tracz nie dała szansy ochłonąć swoim fanom po klipie i już przyszła do nich z kolejną niespodzianką. Tym razem wokalistka pokazała kulisy powstawania teledysku do piosenki I'll Be Standing, które również wywarły na widzach ogromne wrażenie. Jak wyglądał making of do klipu Ali Tracz? Więcej szczegółów z planu teledysku znajdziecie poniżej!

Ala Tracz - kulisy powstawania teledysku do I'll Be Standing 

Raptem tydzień temu pojawił się w sieci teledysk do piosenki Ali Tracz I'll Be Standing, a już teraz możemy obejrzeć kulisy jego powstawania! Jak wyglądał proces przygotowań do klipu oraz jaka był nastrój na planie? Jest cudowna atmosfera, cudowny pan reżyser - komentuje Ala Tracz! Kulisy teledysku do utworu I'll Be Standing przede wszystkim pokazują odwagę, ciężką pracę i niepohamowane ambicje, które są konieczne do osiągnięcia swoich marzeń. Ala Tracz przedstawiona w roli wojowniczki służy, jako idealny przykład pracy i wytrwałości nad sukcesem, który w życiu nie przychodzi na pstryknięcie palcami. 

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze