Ala Tracz na szczycie! Eurowizja Junior 2020 należy do niej?

Ala Tracz
Autor: fot. TVP

Mamy listopad! To oznacza, że Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już w tym miesiącu. Nasz kraj reprezentować będzie Ala Tracz, która ponownie okazała się bezkonkurencyjna. Teledysk piosenkarki do I'll Be Standing był najchętniej oglądanym wideo zamieszczonym na oficjalnym kanale JESC w zeszłym miesiącu. O szczegółach przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Ala Tracz - teledysk do piosenki I'll Be Standing bije rekordy popularności! Młoda gwiazda, którą publiczność poznała za sprawą jej udziału w trzeciej edycji The Voice Kids ani na moment nie zwalnia tempa. W piątek, 23 października 2020 roku, swoją premierę miała oficjalna wersja studyjna piosenki, z którą Ala Tracz będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Mowa oczywiście o kawałku I'll Be Standing, za którego produkcję odpowiadają Gromee i jego żona. Tego samego dnia w sieci zadebiutował teledysk nakręcony do utworu z nowym tekstem. Poprzedni był bowiem niezgodny z regulaminem Eurowizji Junior. Wideo, w którym widzimy historię nastolatki dzielnie walczącej o spełnienie marzeń spotkał się ze świetnym odbiorem ze strony internautów. Do tego stopnia, że Ala Tracz ponownie okazała się najlepsza. Teledysk dziesięciolatki był najchętniej oglądanym wideo w październiku spośród wszystkich zamieszczonych na oficjalnym kanale Eurowizji Junior.

Eurowizja Junior 2020 - Ala Tracz najlepsza

Tego wyniku mogą pozazdrościć jej wszyscy uczestnicy Eurowizji Junior 2020. Wystarczył tydzień, by teledysk do piosenki I'll Be Standing zamieszczony na oficjalnym kanale konkursu wygenerował pół miliona odsłon, dzięki czemu Ala Tracz znalazła się na szczycie listy najchętniej oglądanych klipów. Ten sam teledysk, tyle że zamieszczony na kanale TVP, również wygenerował bardzo wysoką liczbę wyświetleń - aż dwa miliony! Mamy nadzieję, że tak jak w przypadku Roxie i Viki, tak i teraz będą one miały przełożenie na głosy online. 

Najnowsze