Ala Tracz

i

Autor: Natasza Młudzik/TVP

Ala Tarcz śpiewa Ale Jazz od Sanah! Takiego koncertu na jej Instagramie jeszcze nie było

2021-04-23 10:05

Ala Tracz jest ogromną fanką Sanah i się z tym nie kryje! Niezwykle utalentowana dziewczynka zrobiła dla swoich fanów wirtualny koncert za pośrednictwem Insta Stories na Instagramie i zaśpiewała im do mikrofonu jeden z większych hitów Sanah. Piosenka Ale Jazz w wykonaniu Ali Tracz to prawdziwe mistrzostwo świata!

Ala Tracz choć sama jest idolką dla wielu jej rówieśników, również potrafi wymienić wiele nazwisk artystów, których muzykę uwielbia i się nimi inspiruje. 10-latka bardzo często śpiewa covery różnych znanych piosenek zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów, ponieważ Ala bardzo dobrze radzi sobie także z utworami w obcych językach. Ostatnimi czasy, kiedy to pandemia koronawirusa wciąż nie odpuszcza i nie daje nam szans wybrać się na muzyczny festiwal, czy też koncert, Ala Tracz postanowiła przypomnieć swoim fanom te piękne i wyjątkowe momenty. Utalentowana dziewczynka złapała mikrofon w dłoń i zrobiła krótki,, wirtualny koncert dla swoich fanów za pośrednictwem aplikacji Instagram. Ala Tracz zaśpiewała na Insta Stories jeden z nowych hitów od popularnej piosenkarki Sanah pod tytułem Ale Jazz.

Choć całe wydarzenie na jej profilu trwało dość krótko i nie jesteśmy w stanie do niego wrócić, musicie uwierzyć nam na słowo, że ten kawałek w jej wykonaniu to prawdziwe mistrzostwo świata! Warto więc zaobserwować profil Ali Tracz na Instagramie, aby nigdy więcej nie przegapić tak fascynujących momentów na jej profilu, jak chociażby powyżej opisany wirtualny koncert dla fanów! 

Ala Tracz - QUIZ. Bezbłędnie rozwiążą go tylko prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Ali?

Ala Tracz śpiewa hit od Sanah 

Ala Tracz zachwyca Polskę swoim głosem od 2020 roku, kiedy to świat tak bardzo ją pokochał, że upatrzył sobie dziewczynkę na Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci w tamtym roku. Ala Tracz ma dopiero 10 lat i już teraz, mimo tak młodego wieku postanowiła rozwijać swoją wokalną, zawodową ścieżkę kariery. Wokalistka bardzo często śpiewa na swoich mediach społecznościowych i pokazuje fanom, że to jej prawdziwe hobby, którego w ogóle nie traktuje jak nudny obowiązek. 

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]