Agustin Egurrola OSTRO oceniał Roksanę Węgiel. Teraz wytłumaczył, jaki miał cel!

Agustin Egurrola OSTRO oceniał Roksanę Węgiel. Teraz wytłumaczył, jaki miał cel!
Autor: Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Agustin Egurrola OSTRO oceniał Roksanę Węgiel. Teraz wytłumaczył, jaki miał cel!

Dance Dance Dance 3 - finał już 15 maja 2021. Dopiero teraz juror show odniósł się do ocen, które dawał Roksanie Węgiel. Jakie znalazł wytłumaczenie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Dance Dance Dance 2021: komentarze Agustina Egurroli, który w trzeciej edycji po raz pierwszy pojawił się w roli jurora, odbiły się szerokim echem w mediach. Najgłośniej komentowano oceny choreografa dotyczące występów najmłodszych uczestniczek. Roksany Węgiel i jej przyjaciółki Oliwii Górniak. Pisaliśmy o tym, że Roxie płacze w Dance Dance Dance. W odcinku finałowym, który zobaczymy już 15 maja 2021 o 20:00 w TVP2, Agustin Egurrola odniósł się do opinii, które wypowiadał po występach nastolatek w trakcie trwania całego show. 

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Agustin Egurrola - oceny Roxie Węgiel

Nie sądziłem, że dziewczyny mogą osiągnąć taką jakość w tak krótkim czasie. To jest dla mnie wielka satysfakcja. Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny - wyznał po jednym z finałowych występów Agustin Egurrola. Juror podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat młodej wokalistki. Chwilę później dodał:

Roksana może być pierwszą wokalistką, która naprawdę zacznie tańczyć na scenie. To może wyznaczyć nowe standardy. Wszyscy będziemy czekać na twoje występy, bo wiem że to będzie nie tylko cudowny wokal ale niezwykła choreografia i taniec. Ruszaj w świat. Uwaga polska Roxie nadchodzi ze zdwojoną siłą

- podsumował Egurrola. Warto było wylać ten pot, krew i łzy - skwitowały Roksana i Oliwia, które w finale zatańczą dwie choreografie w duecie i po jednej solo. 

Dance Dance Dance 3 - finał 15.05.2021

W sobotnim wielkim finale o nagrodę główną - 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny obok Roksany i Oliwii walczyć będą Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Najlepiej tańczącą parę trzeciej edycji Dance Dance Dance wybiorą widzowie w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. 

W ostatnim odcinku programu na multimedialnej scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji show. 

Najnowsze