Życie gwiazd

Agnieszka Woźniak- Starak i Piotr Woźniak- Starak: historia miłości dziennikarki i milionera. "Zjawił się o szóstej rano pod moimi drzwiami, na bosaka (...)"

Historia miłości Agnieszki Woźniak- Starak i Piotra Staraka to gotowy scenariusz na film. Przypadkowe spotkanie, niepewność i wielkie uczucie. Niestety, to film bez happy endu. Tragiczna śmierć mężczyzny stanęła na drodze do ich szczęścia. Jak wyglądała wspólna droga dziennikarki i milionera?

Spis treści

  1. Agnieszka Woźniak- Starak: kariera 
  2. Związki Agnieszki Woźniak - Starak 
  3. Wielka miłość Agnieszki Woźniak- Starak i Piotra Staraka 
  4. Zaręczyny i ślub Piotra i Agnieszki 
  5. Miłość jak z bajki i tragedia, która przerwała wszystko... 

Agnieszka Woźniak- Starak: kariera 

Agnieszka Woźniak- Starak to znana i lubiana dziennikarka oraz prezenterka, która do czerwca 2023 roku tworzyła, wraz z Ewą Drzyzgą, jedną z par prowadzących "Dzień Dobry TVN". 45-latka, która swoją telewizyjna pracę rozpoczęła w TVP, z TNV-em związała się w 2013 roku. Agnieszka Woźniak- Starak prowadziła między innymi Amerykę Express (2016 -2018) czy "Big Brother" w TVN7. W latach 2012-2013 współprowadziła z Kubą Wojewódzkim poranną audycję "Zwolnienie z WF-u" w Esce Rock. 

Związki Agnieszki Woźniak - Starak 

Panieńskie nazwisko dziennikarki to Szulim. W 2008 roku wyszła za mąż za motocyklistę wyścigowego Adama Badziaka. ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Para rozstała się po czterech latach małżeństwa, a w 2015 roku się rozwiodła. Następnie kobieta spotykała się z synem dziennikarza Jacka Żakowskiego - Maciejem.

Swego casu media łączyły Agnieszkę Starak z Nergalem. Jej relacja z Adamem Darskim opierała się jednak wyłącznie na przyjaźni. Głośno było przez jakiś czas także o rzekomej relacji dziennikarki z kolegą  z radia - Kubą Wojewódzkim. Plotka o ich romansie została zdementowana przez samą Agnieszkę, która ucięła tym samym wszelkie spekulacje. 

Wielka miłość Agnieszki Woźniak- Starak i Piotra Staraka 

W 2014 roku życie uczuciowe prezenterki odmieniło się. Na Balu Fundacji TVN Agnieszka poznała wpływowego milionera Piotra Woźniak - Staraka. Firma producencka, którą prowadził doskonale sobie radziła i wyprodukowała wiele znanych filmów, jak na przykład "Bogowie" czy "Sztuka kochania Michaliny Wisłockiej. 

Następnie dziennikarska została zaproszona na jedno z przyjęć, które organizował milioner. Choć wcale nie miała ochoty tam iść, poznała bliżej Staraka, który okazał się - jak przyznała w rozmowie z Vivą - bardzo ciepłym mężczyzną. 

Para zaczęła się spotykać na krótko przed tym, jak Piotr Woźniak-Starak otrzymał na Festiwalu w Gdyni Złote Lwy za film "Bogowie". 

Po gali, na której zgarnęli wszystko, zjawił się o szóstej rano pod moimi drzwiami, na bosaka, w ręku miał Złote Lwy. [...] Parę tygodni później wrzucił te same Złote Lwy do jeziora, bo jak stwierdził, nie będzie robił filmów dla nagród, tylko dla publiczności. Na szczęście udało się je wyłowić - wspominała.

Zaręczyny i ślub Piotra i Agnieszki 

Milioner oświadczył się dziennikarce w blasku fleszy, podczas Balu Fundacji TVN. Ta impreza dała początek ich miłości i była dla nich symboliczna. 

To jest kobieta mojego życia. Ojciec by się zdziwił, żałuję, że go nie ma, ale ja to muszę zrobić. Czy zostaniesz moją żoną? - zapytał będąc na scenie. 

Odpowiedź Agnieszki nie mogła być inna niż "TAK". Agnieszka i Piotr szybko stali się bardzo popularną parą w świecie celebrytów. 27 sierpnia 2016 roku wzięli ślub, który został okrzyknięty jednym z najpiękniejszych ślubów w polskim show- biznesie. Uroczystość odbyła się w weneckim pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande, a wesele w Pisani Moretta. Młodej Parze towarzyszyło w tym dniu wielu celebrytów, a media szacowały, że ślub mógł kosztować nawet milion złotych! 

Czyta także: Wszystkie kobiety Antoniego Królikowskiego. Z kim spotykał się aktor?

Miłość jak z bajki i tragedia, która przerwała wszystko... 

Małżeństwo Woźniak- Staraków było bardzo udane. Oboje byli w sobie mocno zakochani i nieczęsto opowiadali o swoim prywatnym życiu. Najpiękniejsze momenty z ich życia zachowywali w sercach. 

Od nas zależy, ile miłość będzie trwała. My temu trwaniu nadajemy sens. Ile włożymy w to pracy, serca i dobrej woli. Jeśli skupimy się na tym, że chcemy, żeby miłość trwała, i trafimy na osobę, która chce tego samego co my, widzi w tym wartość, to już połowa sukcesu. Rzecz w tym, aby się dobrać, trafić na siebie. I my o to dbamy jak cholera. Doceniamy to, co nas spotkało, bo nie było łatwo - mówiła dziennikarka w wywiadzie dla "VIVY". 

18 sierpnia 2019 roku miał miejsce wypadek, który na zawsze przekreślił wspólne plany małżonków. Podczas pobytu w 200-hektarowej posiadłości Woźniak - Staraka na Mazurach, milioner wybrał się na na wyprawę motorówką po Jeziorze Kisajno. Filmowiec wypadł z łodzi i utonął. 

Agnieszka Woźniak- Starak długo przeżywała tragiczną śmierć męża. Zniknęła na jakiś czas z mediów i otoczona opieką przyjaciół opłakiwała stratę ukochanego. 

Do telewizji wróciła po roku, stając się jedną z gwiazd "Dzień Dobry TVN".