Agnieszka Hekiert - wiek, mąż, wzrost, rodzice, lekcje, dzieci, piosenki, Instagram

2021-12-17 13:57
Agnieszka Hekiert
Autor: WBF Agnieszka Hekiert

Kim jest Agnieszka Hekiert, którą nie raz mogliście zobaczyć i usłyszeć w telewizji? To ona przygotowuje uczestników w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, aby na scenie zaśpiewali najlepiej jak tylko potrafią. Najważniejsze informacje na jej temat takie jak wiek, wzrost, mąż, piosenki i nie tylko, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Agnieszka Hekiert - wiek
  2. Agnieszka Hekiert - wzrost
  3. Agnieszka Hekiert - rodzice
  4. Agnieszka Hekiert - mąż
  5. Agnieszka Hekiert - dzieci
  6. Agnieszka Hekiert - piosenki
  7. Agnieszka Hekiert - lekcje śpiewu
  8. Agnieszka Hekiert - Instagram

Agnieszka Hekiert - kim jest polska artystka? To ciekawi każdego z was! Otóż Agnieszka Hekiert to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i aranżacji, a także nauczycielka śpiewu. Znacie ją z pewnością z telewizyjnego kolędowania lub z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To właśnie w rozrywkowym show od 2014 roku, Agnieszka trenuje razem z gwiazdami i robi wszystko co w jej mocy, aby każdy wypadł na scenie z repertuarem najlepiej jak tylko może. Agnieszka Hekiert jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W swoim artystycznym dorobku ma nie tylko muzyczne albumy, ale także nagrody i liczne występy na festiwalach. Nie można zapomnieć również o współpracy z gwiazdami, takimi jak: Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Ryszard Rynkowski, Krzysztof Ścierański czy też Marek Bałata

Co ciekawe, w 2009 roku, Agnieszka rozpoczęła współpracę ze światowej sławy wokalistą Bobbym McFerrinem. Występowała z nim w Polsce oraz zagranicą w ramach projektu Vocabularies. W roku 2011 roku wokalistka otrzymała zaproszenie do udziału w paryskim koncercie projektu WeBe3, a trzy lata później wystąpiła na festiwalu Notturni w Mediolanie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Agnieszka Hekiert - wiek

Ile lat ma Agnieszka Hekiert? Artystka przyszła na świat 5 maja 1974 roku w Świnoujściu. W 2021 roku będzie świętować swoje 47 urodziny.

Agnieszka Hekiert - wzrost

Jakiego wzrostu jest Agnieszka Hekiert? To ciekawi wiele osób. W sieci nie znajdziemy jednak informacji na ten temat.

Agnieszka Hekiert - rodzice

Rodzice Agnieszki Hekiert wspierali ją od samego początku. W wieku 6 lat rodzina stwierdziła, że ma talent na miarę Chopina. Uczyła się gry na pianinie, a wszystko zaczęło się od tego, że kiedyś mała Agnieszka powtórzyła na pianinie melodyjkę za swoim tatą. Jej rodzice wpadli wtedy w zachwyt i wysłali ją do szkoły muzycznej.

Agnieszka Hekiert - mąż

Czy Agnieszka Hekiert ma męża? Tak, serce wokalistki jest już od dawna zajęte! Mężem Agnieszki jest lekarz - Robert. Mężczyzna jest Chorwatem o austriackich, węgierskich i polskich korzeniach. Agnieszka Hekiert żyje na dwa domy - w Warszawie, gdzie od lat przybywa dwa razy w roku, by pracować nad programem, a także w Bawarii właśnie ze swoim mężem.

Agnieszka Hekiert - dzieci

Czy Agnieszka Hekiert ma dzieci? W sieci nie znajdziemy informacji na ten temat. Wokalistka chroni swoją prywatność.

Agnieszka Hekiert - piosenki

Agnieszka Hekiert ma na swoim koncie trzy albumy. Pierwszy powstał w 2004 roku z trio Krzysztofa Herdzina - Night and Day Swing. Druga solowa płyta pojawiła się w 2012 roku nakładem wytwórni Universal Music zatytułowana - Stories. Na krążku pojawili się muzycy tacy jak: Konstantin Kostov, Cezary Konrad, Robert Kubiszyn, Krzysztof Herdzin, Kuba Badach, Atom String Quartet. Trzecia płyta ukazała się w 2019 roku i nosi tytuł - Soulnation. Piosenki, które znajdują się w jej muzycznym dorobku to między innymi kawałek Deszcz, Gdyby Tylko, Kiedy Mówisz czy też Ballad For M. Agnieszka Hekiert wzięła również udział w wyzwaniu #Hot16Challenge2. Wokalistka zaskoczyła swoim wykonaniem, ponieważ na co dzień zajmuje się jazzem, a tutaj na warsztat wzięła rap.

Agnieszka Hekiert - lekcje śpiewu

Agnieszka Hekiert jest również nauczycielką śpiewu i trenerką wokalną, która jest znana przede wszystkim z pracy za kulisami programów telewizyjnych takich jak:Mam talent, X-Factor czy obecnie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przygotowuje tam gwiazdy do występów przed publicznością. Oprócz tego prowadzi również własne warsztaty wokalne z nauką improwizacji, pracą nad rytmem, interpretacją, emisją głosu i obyciem na scenie, pracując w grupach i indywidualnie. Na Facebooku powstała także grupa Wokalny Świat Agnieszki Hekiert, gdzie znajduje się wiele ciekawostek, a także porady wokalne dla każdego.

Agnieszka Hekiert - Instagram

Agnieszka Hekiert jest aktywna na Instagramie. Oficjalne konto wokalistki znajdziecie bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko.

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze