Agnieszka Dygant - wzrost, mąż, wiek, dzieci, nos. Co wiemy o aktorce z Botoksu?

2017-10-29 11:50

Agnieszka Dygant - wszystko co chcecie wiedzieć, ale pytacie tylko Google. W jednym miejscu odpowiadamy na nurtujące Was pytania!

Agnieszka Dygant 2017 - wzrost, mąż, wiek, dzieci, nos - głównie życie prywatne popularnej aktorki interesuje was najbardziej. Gwiazda szklanego ekranu zadebiutowała w 1998 roku wcielając się w postać Oli w filmie Farba. Popularność i uznanie reżyserów zyskała jednak grając w serialu Fala zbrodni, Niania, Prawo Agaty oraz Na dobre i na złe, w którym grała przez 8 lat. Agnieszka Dygant ostatnio zagrała w Botoksie, Patryka Vegi.

Agnieszka Dygant - wzrost

Ile wzrostu ma Agnieszka Dygant? Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek ma 170 centymetrów.

Agnieszka Dygant - mąż

Agnieszka Dygant była żoną aktora, Marcina Władyniaka. Para poznała się na studiach i byli ze sobą 4 lata. Wzięli rozwód w 2006 roku. Obecnie partnerem aktorki jest Patrick Yoka, reżyser takich seriali, jak: Świat według Kiepskich, Rodzinka.pl czy scenarzystą teleturnieju Awantura o kasę.

Agnieszka Dygant - wiek

Agnieszka Dygant urodziła się 27 marca 1973 roku w Piasecznie. W 2017 roku aktorka skończyła 44 lata. 

Agnieszka Dygant - dzieci

Agnieszka Dygant ma jednego syna. Wspólnie z Patrickiem Yoką wychowuje 7-letniego Ksawerego Yokę. Ciekawe czy pójdzie on w ślady swojej mamy.

Agnieszka Dygant - nos

Agnieszka Dygant miała operację nosa - taką informację rozpowszechniali fani w internecie. Aktorka miała zmienić wygląd po premierze filmu Pitbull. Nowe porządki. Dodatkowo to Super Express uważa, że Dygant poddała się operacji plastycznej.

Tomasz Hajto - cytaty, żona, dzieci, wzrost, wiek

Autor: brak danych

  Tomasz Hajto - cytaty, żona, dzieci, wzrost i wiek byłego obrońcy reprezentacji Polski to informacje, które ciekawią najbardziej. W koszulce z orłem na piersi wybiegł na boisko 62 razy w latach 1996-2005. Swoją karierę piłkarską zaczął w 1991 występując w bar

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze