Agnieszka Chylińska nie wytrzymała. Przerwała występ w Mam Talent

2021-09-15 12:18
Agnieszka Chylińska
Autor: YouTube/TVN Talent Show

13. edycja Mam Talent trwa w najlepsze. Widzowie po raz kolejny mogą oglądać zapierające dech w piersiach pokazy uczestników. W show nie zabrakło też wokalistek i wokalistów. Jeden z nich porwał do tańca Małgorzatę Foremniak i Jana Klimenta, ale ewidentnie nie zachwycił Agnieszki Chylińskiej, która przerwała jego występ.

Mam Talent - Agnieszka Chylińska znana jest ze swojego ciętego języka i nieprzewidywalnych zachowań. Tym razem wokalistka poszła o krok dalej i zaskoczyła wszystkich, przerywając występ jednego z uczestników 13. edycji show, w którym jest jurorką. Dokładnie w sobotę 4 września wystartowała kolejna odsłona uwielbianego przez widzów w całej Polsce formatu, w którym poszukiwane są rozmaite talenty. Wśród biorących udział w castingach osób nie zabrakło tradycyjnie wokalistek i wokalistów. W kolejnym odcinku Mam Talent widzowie będą mogli poznać 23-letniego Fabiana Piątkiewicza, który zdecydował się na zaśpiewanie wielkiego hitu Fly Me To The Moon z repertuaru Franka Sinatry. I choć jego występ porwał do tańca Janka Klimenta i Małgorzatę Foremniak, to nie doczekał się końca, bowiem Agnieszka Chylińska wcisnęła wszystkie przyciski X, tym samym przerywając przygotowane przez uczestnika show.

Telewizor idealny do gamingu! Oto 6 cech, dzięki którym granie jest jeszcze lepsze!

Sonda
Który program jest lepszy?

Agnieszka Chylińska nie wytrzymała

Wciśnięcie trzech X jest równoznaczne z przerwaniem występu. Taki los spotkał 23-letniego Fabiana, którego interpretacja nie przypadła do gustu zasiadającej w jury Agnieszce Chylińskiej. Sądząc po komentarzach zamieszczonych pod opublikowanym na kanale TVN występem, internauci podzielają opinię wokalistki, co do wykonania utworu Fly Me To The Moon przez uczestnika 13. edycji Mam Talent. Zobaczcie sami.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze