Agata Wdowiak

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Agata Wdowiak - wzrost, wiek, chłopak. Kim jest polska reprezentantka na Miss Universe 2021?

2021-12-12 20:59

Agata Wdowiak to Polka, która już wkrótce zawalczy o tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. Młoda piękność oficjalnie została uczestniczką tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Miss Universe. Kim jest Agata? Ile ma lat i wzrostu? Czym się zajmuje? Czy jest w związku? Oto najważniejsze informacje na jej temat.

Agata Wdowiak - wzrost, wiek, chłopak. Kim jest polska reprezentantka na Miss Universe 2021? Co roku kobiety z całego świata marzą o tym, aby zostać tą najpiękniejszą. W związku z tym w większości państw organizowane są regionalne konkursy, których celem jest wyłonienie tych dziewczyn, których uroda jest najbardziej spektakularne. Zwyciężczynie lokalnych konkursów walczą w konkursach międzynarodowych. Najważniejszym z nich jest Miss Universe, który organizowany jest przez amerykańską firmę International Management Group oraz Miss Universe Organization. Korona w tym konkursie to drzwi do wielkiej kariery. Aktualnie najpiękniejszą kobietą świata jest Andrea Meza z Meksyku, o której pisaliśmy tutaj. Czy przekaże koronę Polce? O tym przekonamy się wkrótce. Wiemy już jednak, że reprezentantką naszego kraju będzie Agata Wdowiak. Kim jest?

Daria w ESKA Live zaśpiewała megahity i premierowy utwór [ZAPOWIEDŹ]

Agata Wdowiak - kim jest?

Agata Wdowiak to Miss Polski 2021. To właśnie ten tytuł dał jej możliwość reprezentowania Polski w konkursie Miss Universe 2021. Najpiękniejsza Polka ma 24 lata, mierzy 180 cm wzrostu i pochodzi z Łodzi. Jest absolwentką Geomonitoringu, Zarządzania Biznesem, a obecnie studiuje Nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Ukończyła szkołę muzyczną I i Il stopnia i co ciekawe zawsze fascynowała ją kariera pianistki. Często pracuje jako modelka, co daje jej bardzo dużo radości. Oprócz tego kocha sport, w tym wspinaczkę i pływanie. Agata ukończyła kurs ratownictwa WOPR, a poza tym interesuje się motoryzacją. Wdowiak jest w związku, ale nie jest znana tożsamość jej partnera.