Agata Wdowiak - wzrost, wiek, chłopak. Kim jest polska reprezentantka na Miss Universe 2021?

2021-10-12 14:40
Agata Wdowiak
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Agata Wdowiak to Polka, która już wkrótce zawalczy o tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. Młoda piękność oficjalnie została uczestniczką tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Miss Universe. Kim jest Agata? Ile ma lat i wzrostu? Czym się zajmuje? Czy jest w związku? Oto najważniejsze informacje na jej temat.

Agata Wdowiak - wzrost, wiek, chłopak. Kim jest polska reprezentantka na Miss Universe 2021? Co roku kobiety z całego świata marzą o tym, aby zostać tą najpiękniejszą. W związku z tym w większości państw organizowane są regionalne konkursy, których celem jest wyłonienie tych dziewczyn, których uroda jest najbardziej spektakularne. Zwyciężczynie lokalnych konkursów walczą w konkursach międzynarodowych. Najważniejszym z nich jest Miss Universe, który organizowany jest przez amerykańską firmę International Management Group oraz Miss Universe Organization. Korona w tym konkursie to drzwi do wielkiej kariery. Aktualnie najpiękniejszą kobietą świata jest Andrea Meza z Meksyku, o której pisaliśmy tutaj. Czy przekaże koronę Polce? O tym przekonamy się wkrótce. Wiemy już jednak, że reprezentantką naszego kraju będzie Agata Wdowiak. Kim jest?

Daria w ESKA Live zaśpiewała megahity i premierowy utwór [ZAPOWIEDŹ]

Agata Wdowiak - kim jest?

Agata Wdowiak to Miss Polski 2021. To właśnie ten tytuł dał jej możliwość reprezentowania Polski w konkursie Miss Universe 2021. Najpiękniejsza Polka ma 24 lata, mierzy 180 cm wzrostu i pochodzi z Łodzi. Jest absolwentką Geomonitoringu, Zarządzania Biznesem, a obecnie studiuje Nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Ukończyła szkołę muzyczną I i Il stopnia i co ciekawe zawsze fascynowała ją kariera pianistki. Często pracuje jako modelka, co daje jej bardzo dużo radości. Oprócz tego kocha sport, w tym wspinaczkę i pływanie. Agata ukończyła kurs ratownictwa WOPR, a poza tym interesuje się motoryzacją. Wdowiak jest w związku, ale nie jest znana tożsamość jej partnera.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze