Agata Dziarmagowska - zaczynała w Mam Talent. Dziś wygląda zupełnie inaczej!

2019-10-29 17:30
Agata Dziarmagowska
Autor: materiały prasowe TVN

Programy telewizyjne typu talent show cieszą się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Dla wielu cenionych dziś artystów na polskiej scenie muzycznej, okazały się przepustką do wielkiej kariery. Jedną z artystek, które próbowały swoich sił w programie Mam Talent jest Agata Dziarmagowska, obecnie znana szerzej jako Dziarma. Na ESKA.pl przypomnicie sobie, jak się zmieniła.

Agata Dziarmagowska w Mam Talent była jedną z faworytek do zwycięstwa. Młodziutka wówczas wokalistka (miała zaledwie 15 lat) zachwyciła panel jurorski i umożliwiła sobie występ w półfinałach na żywo. I choć nie udało jej się awansować do finału telewizyjnego show, to bardzo dobrze wykorzystała zebrane w nim doświadczenie. Po dwóch latach, Agata Dziarmagowska ponownie spróbowała swoich sił w talent show, tym razem X Factor i po raz kolejny powaliła jurorów oraz telewidzów na kolana, wykonując na żywo wielki przebój Billionaire. Pomimo zapewnień, że jest jedną z najlepszych uczestniczek drugiej edycji muzycznego show, odpadła na etapie domów jurorskich, walcząc o miejsce w drużynie Ewy Farnej. Już wtedy Agata Dziarmagowska nie przypominała siebie z czasów Mam Talent, bowiem rozjaśniła włosy i zmieniła styl ubierania się. Prawdziwą metamorfozę przeszła jednak kilka lat później. Wydając singiel KAWAII w 2017 roku, Dziarma zaskoczyła wszystkich internautów i dotychczasowych fanów swoim wizerunkiem. Jej nowe wcielenie okazało się na tyle odważne, że władze serwisu YouTube postanowiły nawet ustawić blokadę wiekową na klipie.

Agata Dziarmagowska - dzisiaj

Dziś Agata Dziarmagowska wciąż realizuje się na scenie muzycznej jako Dziarma, a każda z jej kolejnych kompozycji udowadnia, że wreszcie odnalazła swój styl. Młodą artystkę docenili również przedstawiciele hip-hopu. W ostatnim czasie, swoje premiery miały single Dziarmy nagrane z Malikiem Montaną, Adim Nowakiem czy też Żabsonem. Wokalistka jest też bardzo aktywna na Instagramie. Poniżej prezentujemy, jak obecnie wygląda. Sami chyba przyznacie, że od czasów Mam Talent mocno się zmieniła.

Wyświetl ten post na Instagramie.
BO$$ B!TCH fot. @zuza.reinhard Post udostępniony przez DZIARMA (@dziarmadziarma)
Wyświetl ten post na Instagramie.
trust me everything’s gonna b okay. Post udostępniony przez DZIARMA (@dziarmadziarma)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze