Afrykańska fala ciepła w kwietniu 2022 - będzie piekło. Silne ciepło uderzy w Europę!i/East News

i

Autor: Piotr Molecki/East News Afrykańska fala ciepła w kwietniu 2022 - będzie piekło. Silne ciepło uderzy w Europę!

Afrykańska minifala ciepła w maju 2022 - będzie duszno. Mocny upał uderzy w Europę!

2022-04-20 8:53

Afrykański powiew ciepła wywołuje pozytywne emocje wśród wielu osób. Uśmiech, zadowolenie i nadzieja, że piękne letnie dni nadchodzą. Przed nami pierwsze takie ciepło w 2022 roku, co z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie. Jaka pogoda w maju? Ile stopni Celsjusza na termometrach? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły i najnowsze przewidywania już teraz.

Spis treści

  1. Afrykańska minifala ciepła w maju 2022 - pogoda

Afrykańska minifala ciepła w maju 2022 sprawi, że poczujecie się lepiej. O ile oczywiście preferujecie wysokie temperatury i jesteście stęsknieni mocno świecącego słońca. Afrykańska minifala ciepła maj 2022 sprawi, że poczujecie letni powiew ciepła, a przy tym wszystkim zaczniecie planować wakacyjny wypoczynek. Kiedy i gdzie będzie ciepło? Ostrzeżenie wydali brytyjscy spece od pogody, którzy przewidują wzrost temperatury z 16 do 24 stopni Celsjusza. Są to wyższe wskaźniki niż początkowo przypuszczano. Upał w Polsce 2022 również nadejdzie nadspodziewanie szybko. Już na początku maja w wielu miejscach naszego kraju temperatura przekroczy 22 stopnie Celsjusza. Majówka będzie piękna, ale jeszcze piękniej zrobi się w kolejnych dniach. W drugim tygodniu miesiąca na termometrach nawet 25 stopni Celsjusza w cieniu.

Wakacje 2022 - ile trwają i kiedy się zaczynają?

Sezon na dwa kółka w Radiu ESKA

Afrykańska minifala ciepła w maju 2022 - pogoda

Zbliżająca się afrykańska minifala upałów 2022 ucieszy wiele osób. Aczkolwiek przy okazji mocniejszych podmuchów ciepła mogą występować zjawiska, jakich do tej pory nie uświadczyliśmy. Eksperci zaalarmowali, że tegoroczne lato może być rekordowe pod względem temperatury, a zwiastują to susze aktualnie obecne w Hiszpanii oraz Portugalii. Od lipca 2022 w Polsce można spodziewać się temperatury dużo wyższych niż miało to miejsce rok temu. Zanim jednak lipiec przed nami maj i czerwiec. W maju najcieplejszym województwem będzie dolnośląskie, gdzie temperatury w cieniu mogą wynosić nawet 27 stopni Celsjusza. Upał spodziewany jest także w sąsiednich regionach. W Warszawie temperatura wynosić będzie od 20 do 25 stopni Celsjusza. Najważniejsze jest to, że opady deszczu nie są spodziewane przez cały miesiąc!

Jakie będzie lato 2022 w Polsce? Afrykański UPAŁ jakiego jeszcze nie było!

Maj 2022 to dobry czas, by wziąć urlop i wybrać się nad morze, a tym bardziej w góry. Prognozy do spacerów po górskich szlakach są bardzo dobre.

Sonda
Czy czekasz na upalne lato?

Jeszcze w kwietniu 2022 można spodziewać się temperatur sięgających 20 stopni Celsjusza. Jednak wysokie temperatury zepsują chmury całkowicie zasłaniające  promienie słoneczne. Praktycznie od 19 kwietnia do końca miesiąca spodziewane są gęste chmury, z których może spaść deszcz. To już jednak ostatnie podrygi wiosennej pogody. Już w maju 2022 poczujecie powiew lata!

A gdyby afrykańska minifala ciepła jednak nie nadeszła, zawsze możecie poprosić o pomoc Alberta z ESKI.

Posłuchajcie, jak składa słuchaczce propozycję postawienia szklarni... i nie tylko.

Listen to "Szklarnia" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE