Adrianna Skon i Lexy zamieszkały ze sobą! Jak się dogadują i czy dobrze się znają?

2020-07-06 9:16
Ada Skon i Lexy
Autor: Screen z filmu na YT: JAK BARDZO SIĘ NIE ZNAMY Z LEXY ?! / Adrianna Skon

Adrianna Skon i Lexy to popularne internetowe twórczynie polskiej sceny YouTube'a! Dziewczyny od jakiegoś czasu mieszkają razem w jednym domu i nagrywają wspólnie filmiki. Jak się ze sobą dogadują i jak dobrze się znają? Wszystkie szczegóły zdradzamy na ESKA.pl!

Adrianna Skon i Lexy to popularne twórczynie internetowe, które są dobrze znane na polskiej scenie YouTube. Zarówno jedna i druga uwielbia nagrywać filmiki w sieci i dzielić się nimi ze swoimi widzami, dlatego też dziewczyny postanowiły połączyć siły i stworzyć wokół siebie jeszcze większe i mocniejsze zaangażowanie niż dotychczas. Okazuje się, że będzie można oglądać je dość często w duecie, ponieważ youtuberki postanowiły ze sobą zamieszkać! 3 lipca 2020 na kanale Adrianny Skon pojawił się jeden z pierwszych materiałów z Lexy, w którym dziewczyny pokazują światu, jak bardzo się nie znają! Influencerki mieszkają ze sobą raptem od ponad miesiąca, ale mimo wszystko ich relacja wydaje się być wyjątkowo zżyta i bliska. W filmiku youtuberki odpowiadają na pytania i sprawdzają, jak dużo wiedzą wzajemnie na swój temat, a jak wiele spraw będą musiały jeszcze przegadać przy wspólnej pizzy i filmie! Ich wspólne mieszkanie z pewnością zaowocuje w prawdziwą przyjaźń i wspólne sukcesy w internecie. 

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?

Adrianna Skon i Lexy ze sobą zamieszkały 

Adrianna Skon i Lexy są swoimi współlokatorkami od ponad miesiąca! Ta informacja z pewnością była zaskoczeniem dla wielu fanów dziewczyn, ponieważ youtuberki bardzo słabo się ze sobą znały, a mimo to postanowiły wynająć wspólnie dom. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze