Ada Skon i Lexy

i

Autor: Screen z filmu na YT: JAK BARDZO SIĘ NIE ZNAMY Z LEXY ?! / Adrianna Skon

Adrianna Skon i Lexy zamieszkały ze sobą! Jak się dogadują i czy dobrze się znają?

2020-07-06 9:16

Adrianna Skon i Lexy to popularne internetowe twórczynie polskiej sceny YouTube'a! Dziewczyny od jakiegoś czasu mieszkają razem w jednym domu i nagrywają wspólnie filmiki. Jak się ze sobą dogadują i jak dobrze się znają? Wszystkie szczegóły zdradzamy na ESKA.pl!

Adrianna Skon i Lexy to popularne twórczynie internetowe, które są dobrze znane na polskiej scenie YouTube. Zarówno jedna i druga uwielbia nagrywać filmiki w sieci i dzielić się nimi ze swoimi widzami, dlatego też dziewczyny postanowiły połączyć siły i stworzyć wokół siebie jeszcze większe i mocniejsze zaangażowanie niż dotychczas. Okazuje się, że będzie można oglądać je dość często w duecie, ponieważ youtuberki postanowiły ze sobą zamieszkać! 3 lipca 2020 na kanale Adrianny Skon pojawił się jeden z pierwszych materiałów z Lexy, w którym dziewczyny pokazują światu, jak bardzo się nie znają! Influencerki mieszkają ze sobą raptem od ponad miesiąca, ale mimo wszystko ich relacja wydaje się być wyjątkowo zżyta i bliska. W filmiku youtuberki odpowiadają na pytania i sprawdzają, jak dużo wiedzą wzajemnie na swój temat, a jak wiele spraw będą musiały jeszcze przegadać przy wspólnej pizzy i filmie! Ich wspólne mieszkanie z pewnością zaowocuje w prawdziwą przyjaźń i wspólne sukcesy w internecie. 

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?

Adrianna Skon i Lexy ze sobą zamieszkały 

Adrianna Skon i Lexy są swoimi współlokatorkami od ponad miesiąca! Ta informacja z pewnością była zaskoczeniem dla wielu fanów dziewczyn, ponieważ youtuberki bardzo słabo się ze sobą znały, a mimo to postanowiły wynająć wspólnie dom.