Administracja publiczna - praca zdalna 2022. Od kiedy zamknięte urzędy? Jak wyrobić dokumenty?

2022-01-20 9:37
Administracja publiczna - praca zdalna. Od kiedy zamknięte urzędy? Jak wyrobić dokumenty?
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS Administracja publiczna - praca zdalna. Od kiedy zamknięte urzędy? Jak wyrobić dokumenty?

Administracja publiczna przechodzi na tryb pracy zdalnej. Takie rozporządzenie zostanie wydane i wprowadzone w życie w związku z bardzo dużym wzrostem liczby nowych zakażeń COVID-19. Od kiedy urzędy będą zamknięte? Jak tej sytuacji wyrobić dokumenty?

Praca zdalna w administracji publicznej 2022. Taką frazę internauci często sprawdzają w wyszukiwarce Google. Sytuacja nikogo nie powinna dziwić, ponieważ w środę, 19 stycznia 2022 roku, w trakcie konferencji Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, mogliśmy dowiedzieć się, że administracja publiczna będzie na pracy zdalnej. Szef resortu zapowiedział, że jeżeli nie zmniejszymy mobilności to liczba zakażeń będzie jeszcze większa. W konsekwencji możemy mieć do czynienia z liczbą chorych na poziomie 50 tysięcy osób dziennie. Co oznacza praca zdalna w administracji publicznej

Zdalne luty 2022 - czy szkoły będą zamknięte? Jest deklaracja ministra!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Administracja publiczna - od kiedy zamknięte urzędy?

W środę, 19 stycznia 2022 roku, Minister Zdrowia Adam Niedzielski poinformował na konferencji prasowej, że administracja publiczna przechodzi na pracę zdalną. To oznacza, że urzędy zostaną zamknięte. W ciągu najbliższych dni możemy spodziewać się stosownego rozporządzenia.

Czy będą zdalne 2022? Nauka zdalna w LUTYM musi być wprowadzona?

Administracja publiczna - praca zdalna 2022: jak wyrobić dokumenty?

W momencie, kiedy urzędy ponownie będą zamknięte, a urzędnicy będą w tryb pracy zdalnej powstanie problem z szybkim wyrobieniem dokumentów, które np. tracą ważność. Wniosek o nowy dowód osobisty można złożyć przez internet, podobnie z prawem jazdy. Jedyny problem jest z paszportem, ponieważ takiego wniosku nie złożymy online.

Sonda
Korzystasz jeszcze z papierowych map?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze