Adam Kalinowski - wiek, wzrost, żona, The Voice of Poland, Idol, piosenki, Instagram

2020-12-05 21:16 Ewelina Kulasza
Adam Kalinowski
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Kim jest Adam Kalinowski, który rozkochał w sobie polską publiczność, a także trenerów The Voice? To uczestnik muzycznego programu, który kojarzony jest przede wszystkim ze swoim rockowym wokalem. Z odcinka na odcinek pokazywał swoje umiejętności wokalne, aż zaszedł do ścisłego finału show. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje znajdziecie w poniższym artykule.

Spis treści

  1. Adam Kalinowski - wiek
  2. Adam Kalinowski - wzrost
  3. Adam Kalinowski - żona
  4. Adam Kalinowski - The Voice of Poland
  5. Adam Kalinowski - Idol
  6. Adam Kalinowski - piosenki
  7. Adam Kalinowski - Instagram

Kim jest Adam Kalinowski? Najważniejsze informacje o uczestniku z The Voice of Poland, znajdziecie w tym artykule. Kiedy wyszedł na scenę podczas Przesłuchań w Ciemno oczarował trenerów swoim charakterystycznym, rockowym wokalem, który od tamtej pory stał się jego znakiem rozpoznawczym w show. Wyszedł na scenę i zaśpiewał znany wszystkim słuchaczom Radia ESKA singiel Natural z repertuaru zespołu Imagine Dragons. W jego stronę swój czerwony fotel odwrócił Michał Szpak, a także Tomson i Baron. Adam finalnie wybrał drużynę chłopaków z grupy Afromental i właśnie pod ich skrzydłami szlifował swój wokal.

Adam Kalinowski z odcinka na odcinek pokazywał na co go stać. Internauci wręcz oszaleli na jego punkcie i nie ma co się dziwić - artysta ma talent i zaszedł do ścisłego finału. Co musicie o nim jeszcze wiedzieć?

Adam Kalinowski - wiek

Ila lat ma Adam Kalinowski? Wokalista pochodzi z Łomży i urodził się w 1994 roku, więc w tym roku skończył 26 lat. Adam obecnie mieszka w Gdańsku.

Adam Kalinowski - wzrost

Jakiego wzrostu jest Adam Kalinowski? Niestety w sieci nie znajdziemy takiej informacji.

Adam Kalinowski - żona

Czy Adam Kalinowski jest w związku? Czy ma dziewczynę? Jak się okazuje uczestnik 11. edycji The Voice of Poland ma żonę Kingę, która zaraża uśmiechem. Para pobrała się w sierpniu 2020 roku, a ich piekne kadry ze ślubu można znaleźć na ich Instagramowych kontach.

Adam Kalinowski - The Voice of Poland

Adam Kalinowski jest finalistą 11. edycji The Voice of Poland. Od początku programu był w drużynie Tomsona i Barona. Zaszedł do ścisłego finału, czarując z odcinka na odcinek swoim głosem. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewał piosenkę Natural. Jego najlepszym występem było jednak show, które zrobił podczas Nokautów. Zaśpiewał wtedy numer Someone you loved z repertuaru Lewisa Capaldiego i oczarował nie tylko trenerów, ale także widzów przed telewizorami.

Adam Kalinowski - Idol

Adam Kalinowski brał udział w 5. edycji programu Idol, który był emitowany na antenie Polsatu w 2017 roku. Jego głosem zachwacała się wtedy między innymi sama Ewa Farna. Ostatecznie Adam znalazł się się w ścisłej dziesiątce, zajmując piąte miejsce.

Adam Kalinowski - piosenki

Adam Kalinowski kocha rockowe brzmienia i pokazał to nie tylko w The Voice of Poland ale również w Idolu. Ponadto artysta jest wokalistą w zespole BLACK JEANS, z którym nagrał kilka kawałków. Ich najnowszy singiel to Wodospady.

Adam Kalinowski - Instagram

Adam Kalinowski jest aktywny na Instagramie. Możecie go znaleźć pod nazwą @adam_kalinowski_official.

Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało
Najnowsze