6IX9INE & NICKI MINAJ - Trollz

i

Autor: Screen z YouTube: 6IX9INE & NICKI MINAJ - Trollz (#WITHOUTMUSIC Parody) / Without Music

6ix9ine i Nicki Minaj w niezręcznej przeróbce! Jak brzmi Trollz bez muzyki?

2020-07-08 12:56

Wyjątkowo kozacka przeróbka Trollz od 6IX9INE i Nicki Minaj, która bawi do łez! Sprawdź, czy będziesz w stanie odsłuchać ją do samego końca! Nowa, oryginalna wersja hitu od gwiazd jest co najmniej nietypowa, a momentami nawet niezręczna! Jesteś ciekaw, jak brzmi ten singiel bez muzyki? To najdziwniejsza rzecz, jaką dzisiaj obejrzysz w necie!

Jeśli wydaje ci się, że nic już cię nie zaskoczy, to uważaj, bo właśnie mamy dla ciebie coś wyjątkowego! Oryginalna przeróbka hitu od Nicki Minaj i 6IX9INE, która dosłownie rozwala system! Zastanawiałeś się kiedyś, jak brzmiałby jakiś hit bez podkładu muzycznego? Już teraz dzięki wyjątkowo nietypowej przeróbce od Without Music możesz sprawdzić, jak wypada utwór TROLLZ! Czy bez muzyki brzmi on lepiej niż w wersji oryginalnej? Z pewnością jest dość nietypowy, momentami nawet niezręczny, dlatego nie każdy widz wytrwa przez cały filmik. Przeróbka singla TROLLZ od 6ix9ine i Nicki Minaj zadebiutowała w sieci w połowie czerwca 2020 i na ten moment zebrała już 25 milionów odsłon! Jakim powodzeniem cieszy się najnowsza przeróbka hitu gwiazd? Okazuje się, że wersja bez muzyki podoba się fanom równie mocno. Parodia zebrała niespełna 200 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube i prawie 2 tysiące komentarzy, w których fani wyrażają swoją opinie na temat oryginalnego kawałka. 

Quiz o Tekashi 6ix9ine

Pytanie 1 z 6
Dziewczyna Tekashiego - Jade, wytatuowała sobie jego twarz na pośladku.

6IX9INE & NICKI MINAJ - oryginalna przeróbka Trollz

TROLLZ od 6ix9ine i Nicki Minaj bez muzyki jest wręcz niewyobrażalny, jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Co powiecie na taki zwrot akcji? Czy takie cuda działy się na planie teledysku? Najnowsza przeróbka od Without Music rozbawiła fanów do łez! 

Koncerty przełożone na 2021 rok