50 gwiazd poprzednich edycji na 100. odcinku Tańca z Gwiazdami!

2019-10-18 15:29 RW
50 gwiazd poprzednich edycji na 100 odcinku Tańca z Gwiazdami
Autor: Taniec z Gwiazdami 50 gwiazd poprzednich edycji na 100 odcinku Tańca z Gwiazdami

Łzy wzruszenia, radości ale czasem i bólu. Dziesiątki kontuzji, tysiące godzin spędzonych na wyczerpujących treningach, skomplikowane choreografie i widowiskowe tańce. Taniec z gwiazdami od lat dostarcza swoim widzom i uczestnikom wielkich emocji. Na tym parkiecie rodziły się namiętności, miłości i pasje, a dziś byli i obecni uczestnicy show zapraszają wszystkich na setny odcinek!

Taniec z Gwiazdami 10 to ogromne emocje, uniesienia i wyjątkowe momenty, a wszystko to za sprawą niesamowitych osobistości, które pojawiają się w programie. Tym razem świętujemy podwójnie, bo nie dość, że trwa właśnie 10. edycja programu, to jeszcze czeka nas trzycyfrowy odcinek! Wspólnie przypomnimy sobie zarówno najpiękniejsze, jak i najśmieszniejsze momenty wszystkich edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Co się dokładnie będzie działo?

Zobacz: Taniec z gwiazdami 2019, odcinek 6. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 18.10? [WYNIKI]

Taniec z Gwiazdami - 100. odcinek

W loży honorowej zasiądą byli uczestnicy programu, dla których udział w show był największą przygodą życia. Jak ją wspominają? Czy dawne taneczne pary wciąż się przyjaźnią? I którzy uczestnicy złapali na dobre tanecznego bakcyla? Jednak mimo pięknej rocznicy nie możemy zapomnieć o tym, że rywalizacja trwa nadal, a nawet staje się coraz bardziej zacięta, bo na parkiecie zostało już tylko sześć par.

W ten piątek każdą z nich zobaczymy w dwóch tańcach, bo wszyscy poza swoim standardowym występem staną jeszcze w pojedynku tanecznym z rywalami. Kto okaże się mistrzem foxtrota, kto najlepiej wypadnie w cha-cha-cha, a kogo pokona jive? I wreszcie kto będzie triumfował w tym setnym odcinku? Odpowiedź już 18 października po godzinie 20:00!

Najnowsze