Taniec z gwiazdami 2019, odcinek 6. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 18.10? [WYNIKI]

2019-10-18 22:03 nk
Taniec z Gwiazdami 2019, odc. 5 - kulisy
Autor: WBF

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 18 października 2019, a kto tego wieczoru okazał się najlepszy? Jak tańce uczestników oceniło jury TzG i czy te oceny pokryły się z opiniami widzów?Co wydarzyło się na parkiecie? Jacy goście specjalni wystąpili? Sprawdzajcie na bieżąco wyniki 6. odc. Tańca z Gwiazdami 10 w naszej relacji na żywo na Hotplota.pl!

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 18.10.2019? Odpowiedź na to pytanie poznacie, śledząc wyniki 6. odcinka TzG na Hotplota.pl!

Emocje wciąż rosną, bo finał Tańca z Gwiazdami 10 coraz bliżej! Już tylko sześć par walczyło w tym odcinku, więc uczestnicy czują rosnącą presję i potrzebę walki o finał! Zwycięska para zgarnie Kryształową Kulę, 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tys. dla tancerza, więc gra jest warta świeczki!

Taniec z Gwiazdami x 100!

10. edycja show na antenie Polsatu budzi spore emocje, bo od początku nie brakuje w niej zaskoczeń. Już w pierwszym odcinku odpadła świetna Reni Jusis. Po niej z programem pożegnał się również nie najgorszy Rafał Szatan, potem naprawdę dobra Joanna "Ruda" Lazer. 4. odcinek był ostatnim dla Adama Małczyka, a dopiero w 5. widzowie wyeliminowali z rywalizacji Akopa Szostaka, który rzeczywiście od początku programu był jednym z najsłabszych zawodników.

Jednak 6. odcinek Tańca z Gwiazdami 10 był wyjątkowy z jeszcze jednego powodu - to także równo setny epizod tanecznego show w telewizji Polsat! Z tej okazji producenci przygotowali niespodzianki.

Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy

Przypomnijmy, że sześć par walczyło o finał programie Taniec z Gwiazdami 10. Odc. 6. był dla jednej z nich ostatnim. O Kryształową Kulę rywalizowali:

  1. Barbara Kurdej-Szatan + Jacek Jeschke
  2. Monika Miller + Janek Kliment
  3. Magda Bereda + Kamila Kuroczko
  4. Ola Kot + Tomasz Barański
  5. Damian Kordas + Janja Lesar
  6. Sandra Kubicka + Adam Adamonis

Do faworytów jury należą: Sandra Kubicka i Barbara Kurdej-Szatan, ale po piętach depcze im Ola Kot.

Taniec z Gwiazdami, 18.10.2019 - wyniki, relacja na żywo

Śledźcie z nami Taniec z Gwiazdami 18 października 2019! Z naszej relacji dowiecie się, kto odpadł z TzG w 6. odcinku, kto przeszedł dalej, kto był najlepszy i jak tańce uczestników oceniło jury. A to wszystko w czasie rzeczywistym! Dzięki nam niczego nie przegapicie!

20:05 - rusza 6. odcinek Tańca z Gwiazdami 2019! Dziś zobaczymy pary w aż dwóch tańcach. To też wyjątkowy, setny odcinek programu w Polsacie, więc nie zabraknie niespodzianek i wzruszeń.

20:13 - zaczynają Ola Kot i Tomasz Barański. Dziś tańczą quickstepa. Iwona nie ukrywa, że mogło być lepiej - sama poprosiła o ratunek Andrzeja Grabowskiego... "Nie było nadzwyczajnie" - powiedział. Ocena: 17 punktów.

20:34 - po przerwie na parkiet wkraczają Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Ich taniec to rumba. Iwona nazwała ich taniec obłędnym! Według Andrzeja Basia tańczyła jak anioł. Ocena: 27 punktów.

20:44 - czas na Damiana Kordasa i Janję Lesar. Dziś próbują swoich sił w tango. Michał pochwalił Janję za świetną choreografię. Było rytmicznie, ale brakowało emocji - choć właśnie to najbardziej podobało się Iwonie! Ocena: 24 punkty.

20:52 - swoją szansę mają teraz Monika Miller i Jan Kliment. Tańczą foxtrota. Michał zauważył, że zabrakło akcji swingowej. "Kobieta w tańcu jest piękna i ty to udowadniasz" - powiedziała Iwona. Ocena: 19 punktów.

21:00 - na parkiet wchodzą Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Magda próbuje swoich sił w Tango. Michał w dobrym nastroju przyznał, że widzi postęp ;) Iwona jednak wymownie zrezygnowała z prawa głosu... Ocena: 18 punktów.

21:06 - Sandra Kubicka wyjątkowo tańczy dziś z Wojtkiem Jeschke, który zastępuje kontuzjowanego Adama Adamonisa. W tej trudnej sytuacji para tańczy taniec współczesny. Iwona powiedziała wprost - Sandra i jej taniec to najpiękniejszy prezent dla widzów. Ocena: 28 punktów.

21:14 - za nami pierwsza runda. W tym momencie na szczycie są Sandra i Wojtek, a najmniej punktów uzyskali Magda i Kamil. W drugiej rundzie mamy pojedynki - przez półtorej minuty każda para będzie próbowała przekonać jurorów i widzów, że to ona jest najlepsza...

21:18 - pierwszy pojedynek rozgrywa się między Moniką Miller i Jankiem Klimentem, a Damianem Kordasem i Janją Lesar. Pary walczą w cza czy! Jurorzy wybrali zwycięzcę - Damiana i Janję.

21:22 - do pojedynku w foxtrocie stają Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke. Jurorzy z dużym dylematem wskazali zwycięzcę - Basię i Jacka.

21:30 - w pojedynku w jive walczą Ola Kot i Tomasz Barański oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Jurorzy jednogłośnie wybrali Olę. Teraz czas na głosowanie widzów.

21:56 - czas na wyniki. Decyzją widzów z 6. odc. Tańca z Gwiazdami 2019... NIKT NIE ODPADŁ! Z okazji setnego odcinka nie żegnamy się z nikim.

NAJNOWSZE