5 ukrytych funkcji na TikToku, których z pewnością nie znałeś

2020-08-04 10:42 Patrycja Obarowska
TikTok
Autor: Pixabay.com

TikTok jest najbardziej popularną aplikacją w dobie internetu i z pewnością znasz ją doskonale, ale czy wiedziałeś o tych ukrytych funkcjach? Już na ESKA.pl uchylamy rąbka tajemnicy i pokazujemy TOP 5 tajemniczych funkcji, które warto znać będąc na TikToku!

TikTok w dobie internetu jest jedną z najbardziej popularnych aplikacji. W rankingu wszystkich innych mediów społecznościowych jest zdecydowanie na jednym z wyższych miejsc. Choć apka składa się z milionów użytkowników, z ostatnich badań zanotowano aż 800 milionów użytkowników aktywnych, z pewnością wiele osób nie zna jej ukrytych funkcji. Okazuje się, że na TikToku jest ich cała masa, a na ESKA.pl czeka na was najlepszych 5! Będąc twórcą w aplikacji TikTok, znajomość poniżej opisanych funkcji, lifehacków jest po prostu obowiązkowa. Prawdą jest, że niemalże każdy portal społecznościowy, mobilna aplikacja, z której namiętnie korzystamy zawiera w sobie różne ukryte funkcje, które mogą być czymś nowym nawet dla osób, które spędzają wolny czas w sieci non stop i mają wrażenie, że w social mediach wymiatają, jak mało kto. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można zapisać swój filmik z TikToka na telefonie bez loga apki, jak ukryć przed innymi ulubione filmiki, bądź jak zmienić język filmiku, to zostań z nami do samego końca i sprawdź poniższe lifehacki.

TikTok - 5 ukrytych funkcji

  • Chcesz zmienić język wyświetlanych treści w aplikacji TikTok? Nic prostszego! Wystarczy przejść do ekranu Ja, a następnie wejść w ustawienia, kliknąć opcję preferencje treści. Tam pojawi się opcja dodaj język, którą należy kliknąć, wybrać dowolny język i gotowe!
  • Ukryj ulubione filmiki na TikToku! To co polubiłeś wcale nie musi być widoczne dla każdego użytkownika. Wystarczy przejść w sekcję Ja, następnie rozwinąć opcję trzech kropek, które są w prawym górnym ekranie. Wybrać opcję prywatność i bezpieczeństwo, a następnie przewijając na sam dół wybrać komu mają wyświetlać się twoje ulubione filmiki.
  • Chcesz pobrać swój filmik, by opublikować go w innym miejscu, ale drażni cię logo TikToka? Możesz je zlikwidować. Zamiast pobierać filmik z aplikacji wystarczy, że nagrasz ekran telefonu, a następnie przytniesz odpowiednio w rolce aparatu.
  • Pokaz slajdów bez korzystania z szablonów TikToka również jest możliwy. Zacznij od sfilmowania intro tak, jak zwykle nagrywasz dowolny filmik na TikToku. Kiedy skończysz z wprowadzeniem, przejdź do sekcji Efekty i wybierz Zielony ekran. Znajdź obraz z rolki aparatu, którego chcesz użyć jako tła, i przechyl telefon, aby nie był widoczny na ekranie. Dzięki temu wybrany obraz wypełni cały ekran.
  • Spodobał ci się kogoś dźwięk z TikToka, ale nie wiesz, jak go wykorzystać? Kliknij w ikonkę, która wygląda jak płyta, znajdziesz ją w dolnym rogu ekranu po prawej stronie. Następnie zobaczysz opcję Użyj tego dźwięku!

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze