TikTok zakazany?! Czy to naprawdę koniec popularnej aplikacji również w Polsce?

2020-08-01 18:10 EK
TikTok
Autor: pixabay.com

W sieci od kilku dni krążą informacje na temat popularnej aplikacji, którą uwielbia wiele osób. Czy TikTok zostanie zakazany? Czy przestanie działać na dobre nie tylko w USA ale również w Polsce? Szczegóły dotyczące tego tematu, podrzucamy wam na ESKA.pl.

Popularna i uwielbiana aplikacja TikTok zostanie zakazana?! Czy naprawdę do tego dojdzie? Od kilku dni w sieci krążą ciemne chmury i co chwile pojawiają się informacje, które mogą zasmucić użytkowników TikToka. Ich obawy pojawiły się dokładnie wtedy, kiedy Australia oraz Stany Zjednoczone rozważały opcję całkowitego zablokowania aplikacji. Na drastyczny czyn zdecydowały się natomiast Indie, dlatego w tamtym kraju TikTok został usunięty i zakazany. Niedawno również użytkownicy aplikacji ze Stanów Zjednoczonych mogli poczuć wielki smutek. Prezydent Donald Trump zapowiedział w mediach delegalizację TikToka ze względów bezpieczeństwa. Amerykańskie władze obawiają się, że serwis może być narzędziem do szpiegowania, wykorzystywanym przez Chiny.

Jak będzie w Polsce? Czy TikTok zostanie usunięty ze Sklepu Google Play? Co ma do powiedzenia w tej sprawie polskie Ministerstwo Cyfryzacji?

TikTok zakazany w Polsce?

Wielu użytkowników w ostatnim czasie mocno się stresuje. Szczególnie są zaniepokojeni tym, że być może niebawem nie będą mogli korzystać z TikToka lub że ich dane zostaną wykradzione. Jednak całej sprawie przyjrzał się premier Mateusz Morawiecki i skomentował w poście na Facebooku, że zablokowanie aplikacji w Polsce jest tylko nieprawdziwą informacją, dlatego możecie odetchnąć z ulgą!

Serwisy społecznościowe mają wiele VAT... znaczy wad, ale zapewniam, że wszyscy memiarze mogą czuć się bezpieczni

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze