26.10.2018: Kygo, Ellie Goulding, Rudimental i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-10-26 13:13
26.10.2018: Kygo, Ellie Goulding, Rudimental i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładki singli

New Music Friday w Radiu ESKA 26 października 2018 to energetyczna dawka najlepszych nowości! Poznajcie wszystkie nasze premiery - na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2018 na jesień wysypały się jak z worka. Największe gwiazdy przemysłu muzycznego nie zrobiły sobie odpoczynku po męczącym roku koncertowania i wypuściły zupełnie nowe utwory. Mniej zmęczona muzyczną aktywnością może czuć się Ellie Goulding. Brytyjska supergwiazda wróciła z nowym - solowym singlem - po trzech latach przerwy! 

NOWOŚCI MUZYCZNE 26.10.2018 - ESKA

Przyzwyczailiśmy Was do tego, że w każdy piątek Hity na Czasie przeplatamy z utworami, które ledwo co pojawiły się na rynku muzycznym. Nie musicie szukać ich w internetowych sklepach muzycznych! Świętujemy piątek w Radiu ESKA - grając i podrzucając wam najlepsze nowości muzyczne! 26 października 2018 usłyszycie zupełnie nowy, rozgrzewający kawałek Close To Me od Ellie Goulding, a także hipnotyzujące Walk Alone od zespołu Rudimental i Toma Walkera! Zagramy Wam również jeden z najbardziej sentymentalnych singli w 2018 roku. Mowa o Happy Now, czyli wspólnym utworze Kygo i Sandro Cavazzy. Artyści w ten sposób postanowili oddać hołd swojemu przyjacielowi, Aviciiemu, który zmarł śmiercią tragiczną, w kwietniu 2018.

New Music Friday 26.10.2018, to:

  • Kygo feat. Sandro Cavazza - Happy Now: to utwór o tym, że nikt nie jest w stanie do końca zrozumieć decyzji Tima Berglinga. Wszyscy mają jednak nadzieję, że teraz - jest już w pełni szczęśliwy. Kygo wielokrotnie podkreślał, że do tworzenia muzyki - od najmłodszych lat - inspirował go tragicznie zmarły w kwietniu 2018 roku, Avicii. Norweg mówił również, że to właśnie dzięki Berglingowi zakochał się w muzyce elektronicznej. W świetnych kontaktach z Aviciim, był również Sandro Cavazza. Możemy go usłyszeć w wielkim hicie Without You, jednym z ostatnich utworów Tima Berglinga.  Sandro Cavazza w pierwszej zwrotce śpiewa: - Nie chcemy w to wierzyć, że wszystko zniknęło Zaledwie w kilka minut, zanim zaszło słońce (...) Artysta kontynuuje w refrenie: - Ty i ja było dobrze, ale to nie było w porządku Może być ciężko, ale wiem, że się ułoży Krok po kroku pójdę dalej i zacznę życie Więc wybaczyłem i mam nadzieję, że teraz będziesz szczęśliwy.
  • Ellie Goulding x Diplo feat. Swae Lee - Close To Me: to uzależniający utwór, w którym charakterystyczny wokal Goulding łączy się ze zwrotkami Swae Lee i niepodrabialną, przebojową produkcją Diplo. To pierwszy premierowy numer Ellie od trzech lat.
  • Rudimental x Tom Walker - Walk Alone:
  • Hellberg & Leona Lewis - Headlights
  • Lanberry - Nie ma mnie
  • XXXTENTACION X Lil Pump feat. Maluma & Swae Lee - Arms Around You

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze