Kygo i Sandro Cavazza - piosenka Happy Now w hołdzie Aviciiemu! HIT JESIENI 2018?

2018-10-26 10:51
Kygo i Sandro Cavazza - piosenka Happy Now w hołdzie Aviciiemu! HIT JESIENI 2018?
Autor: https://www.instagram.com/kygomusic/ (screen z profilu)

Happy Now to tytuł trzeciego utworu w 2018 roku od Kygo! Czy to jeden z hitów jesieni i zimy? Ocenicie słuchając na ESKA.pl

Happy Now - nowa piosenka Kygo oczaruje was od pierwszych dźwięków! Norweski producent tradycyjnie wykorzystał charakterystyczne dla siebie tropikalne dźwięki. Z dużą dokładnością połączył je z mocnym głosem Sandro Cavazza. Całość z pewnością rozgrzeje nas w najzimniejsze wieczory. Nie dość, że piosenka Happy Now brzmi jak potencjalny hit jesieni/zimy 2018, to oprócz tego, jak już zauważyli fani, nagrana została z myślą o tragicznie zmarłym Aviciim. 

Kygo - piosenka Happy Now

Kygo wielokrotnie podkreślał, że do tworzenia muzyki - od najmłodszych lat - inspirował go tragicznie zmarły w kwietniu 2018 roku, Avicii. Norweg mówił również, że to właśnie dzięki Berglingowi zakochał się w muzyce elektronicznej. W świetnych kontaktach z Aviciim, był również Sandro Cavazza. Możemy go usłyszeć w wielkim hicie Without You, jednym z ostatnich utworów Tima Berglinga.

Kygo i Sandro Savazza postanowili połączyć siły i stworzyć utwór, który stanowi hołd Aviciiemu.Przypomnijmy, z oświadczenia rodziny wynikało, że Avicii borykał się z problemami egzystencjalnymi: - Nie mógł już dłużej iść. Chciał znaleźć spokój. Tim nie został stworzony dla maszyny biznesu, w której się znalazł: był wrażliwym facetem kochającym swoich fanów i unikającym światła reflektorów.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Happy Now to utwór o tym, że nikt nie jest w stanie do końca zrozumieć decyzji Tima Berglinga. Wszyscy mają jednak nadzieję, że teraz - jest już w pełni szczęśliwy. Sandro Cavazza śpiewa: 

Zwrotka 1:
Nie chcemy w to wierzyć, że wszystko zniknęło
Zaledwie w kilka minut, zanim zaszło słońce
Możemy to przyznać, ale wiem, że wiesz, wiesz to
Powinniśmy byli wiedzieć lepiej, próbowaliśmy dalej
Po prostu stoję i widzę, że umierasz
Nie mogę uwierzyć, że to widzę, teraz nie mamy już szans
I chcę tylko, żebyś to wiedział

Refren:
Ty i ja było dobrze, ale to nie było w porządku
Może być ciężko, ale wiem, że się ułoży
Krok po kroku pójdę dalej i zacznę życie
Więc wybaczyłem i mam nadzieję, że teraz będziesz szczęśliwy
Ty i ja było dobrze, ale to nie było w porządku
Może być ciężko, ale wiem, że się ułoży
Krok po kroku pójdę dalej i zacznę życie
Więc wybaczyłem i mam nadzieję, że teraz będziesz szczęśliwy

Premiera Happy Now na żywo miała miejsce na iHeartRadio Festival w Las Vegas. Utwór w wersji studyjnej ma pojawić się jeszcze w październiku! Bądźcie czujni!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Had some amazing days in the studio with @sandrocavazza! One of the most talented artists I’ve worked with🙌🏼 Post udostępniony przez Kygo (@kygomusic)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze