Hugo Molina

i

Autor: Screen z filmu na YT: Got Talent Globa/CUTEST 2 Y.O WINS SPAIN'S GOT TALENT 2019 | Got Talent Global

Mam talent

2-latek wygrał Mam Talent! To najmłodszy zwycięzca w historii programu

2023-07-20 14:43

2-latek został najmłodszym zwycięzcą Mam Talent na całym świecie. Chłopiec jest niesamowicie utalentowany, co w połączeniu z jego urokiem osobistym sprawiło, że jego występami zachwycają się dziesiątki tysięcy osób. Talent chłopca docenił sam papież.

2-latek wygrał Mam Talent i zachwycił niemal cały świat. Hugo Molina to najmłodszy zwycięzca programu. Talent chłopca docenił nawet papież. Rodzice zaprowadzili go na casting do Mam talent, gdy miał tylko 2 latka. Chłopiec, grając na bębnach udowodnił, że posiada ponadprzeciętnie poczucie rytmu. Jurorzy niedowierzali w to, co widzą i słyszą. Przyznali wprost, że to niewiarygodne, a jego występ nie może być prawdziwy. Dziecięcy urok chłopca szybko chwycił za serca nie tylko jury, ale także publiczność. Talent Hugo Moliny został nawet doceniony przez papieża, który spotkał się z nim osobiście.

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!

2-latek najmłodszym zwycięzcą Mam Talen

2-latek wygrał 5. edycję hiszpańskiej odsłony Mam Talent. Hugo Molina na castingu wykonał na perkusji utwór z hiszpańskiej wielkanocnej parady Semana Santa. Na scenie pojawił się ze swoim tatą, który poprosił publiczność w studiu, by nie dekoncentrowała skupionego na swoim zadaniu chłopca i poczekała z brawami do końca jego występu. Jury oraz widownia oglądali jego występ z zapartym tchem. Wszyscy byli zachwyceni jego poczynaniami.

Nie ma znaczenia, który raz to oglądamy, ponieważ to zawsze jest świetne. W ciągu pięciu edycji nigdy nie widziałem czegoś takiego.

Chłopiec zdradził, że na bębnach gra od roku.

Gra rok, a ma dwa lata. Nic dziwnego, gra połowę swojego życia

Chłopiec szybko awansował do finału Mam Talent, który 17 grudnia 2019 r. wygrał. 2-latek został wtedy najmłodszym zwycięzcą talent show na całym świecie. Do tej pory nikt nie pobił tego rekordu. 

Talent Hugo Moliny dostrzegł nawet papież Franciszek. Z rodziną chłopca skontaktował się sekretarz Konferencji Episkopatu Hiszpanii, który przekazał, że papież chciałby spotkać się z nim osobiście i zobaczyć na własne oczy jego talent.

Z Valladolid skontaktowaliśmy się z Watykanem i papież Franciszek przyjmie Ciebie i twoich rodziców. Nie może się doczekać, aż usłyszy, jak grasz na bębnie.

Fani talentu 2-latka mogą śledzić jego dalszą karierę oraz rozwój na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad 60 tys. internautów.