17 milionów - tyle chce wydać Friz i ma powód. TA inwestycja wbiła fanów w fotel!

i

Autor: screeny z filmów: NIESPODZIANKA Z OKAZJI 4 ROCZNICY! / WERSOW /// WYDAMY NA TO PONAD 17.000.000 ZŁ / Łukasz Wojtyca 17 milionów - tyle chce wydać Friz i ma powód. TA inwestycja wbiła fanów w fotel!

CO WYMYŚLIŁ?

17 milionów złotych - tyle chce wydać Friz i ma powód. TA inwestycja wbiła fanów w fotel!

2024-05-27 13:35

Łukasz Wojtyca i Karol Friz Wiśniewski wpadli na kolejny zaskakujący pomysł, który spotkał się z pozytywnym odbiorem. Internauci byli pod wrażeniem przeróżnych projektów Teamu Ekipy, ale tego kompletnie się nie spodziewali. Tym bardziej, że w grę wchodzą gigantyczne pieniądze. Na co wyda Ekipa Holding? Skąd wezmą taką kasę? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz i Ekipa wyda 17 milionów złotych - na co?

Zarobki Friza i jego całej firmy od wielu lat wywołują dużą dyskusję. Internauci podzielili się na dwa obozy. Na tych, którzy uważają, że zasłużył na takie pieniądze, bo na co dzień musi wykazać się dużą kreatywnością, pomysłowością i pracowitością. Przy tym wszystkim musi rozwiązywać trudne sytuacje. Drugi obóz to ci, którzy uważają, że kasa w internecie jest zdecydowanie za duża, bo mnóstwo osób przez całe życie tyle nie zarobi. Niedawno Karol Wiśniewski z dumą ogłosił radosną nowinę, a teraz poszedł o krok dalej. Jednak nie sam, a ze swoim wieloletnim wspólnikiem, Łukaszem Wojtycą. To właśnie Wujek Łuki ujawnił szokujące plany ich spółki.

Friz kupił i wyrzucił sweter za 10 tysięcy złotych. Ujawnił, że nawet go nie założył!

POLSAT HIT FESTIVAL - JULIA ŻUGAJ

Friz i Ekipa wyda 17 milionów złotych - na co?

Karol Wiśniewski, Łukasz Wojtyca i pozostali członkowie Ekipa Holding od kilku lat robili podchody, co do filmu kinowego. Bali się tego, jak spiszą się ich influencerzy, ale ostatecznie się przekonali. Wybrany został projekt, który opowiada o życiu maturzystów. Akcja filmu ma zaczynać się na studniówce, ale dalsza część pomysłu utrzymana jest w tajemnicy. Castingi już się odbyły i jak się okazuje influencerzy, których znamy z internetu spisali się dobrze. 

Michael Jackson chce wrócić na ziemię i ponownie żyć?! Szokująca teoria zwala z nóg!

Łukasz Wojtyca w swoim filmie na kanale zdradził, że premiera filmu ma się odbyć w 2025 roku. Przekonywał też, że jego ekipa jest w stanie zrobić hitową produkcję, która pojawi się dosłownie wszędzie. Wie jednak, że należy zachować ostrożność, by nie zbankrutować.

Wiemy, czego oczekujecie i co oglądacie na co dzień. Widzimy, w jakim kierunku powinno to iść. Chcemy zapewnić wam najlepszą rozrywkę w takim filmie, jakie polskie kino jeszcze nie widziało. Mamy dużo asów w rękawie, dlaczego to miałoby się udać. Wiemy, w jakie liczby celujemy jeśli chodzi o to, ile osób powinno przyjść do kina

- opowiadał Wujek Łuki. Mówił, że jego zespół współpracuje między innymi z aktorem Tomaszem Kotem, który dzieli się wiedzą na temat swojego warsztatu. Cała produkcja ma kosztować 17 milionów złotych i jest to największa kwota jaką wyda Ekipa na projekt. Skąd w ogóle wzięły się takie pieniądze? Wojtyca mówił, że istnieje duża szansa na to, by zainwestowane środki się zwróciły. Złożono wniosek do Państwowej Sztuki Filmowej, z prośbą o objęcie patronatem i jednocześnie wsparcie budżetem. Kolejny wpływ będą mieć pieniądze z biletów.

Kino pobiera pieniądze za wyświetlenie produkcji, a producent dzieli kwotę pomiędzy dystrybutora, który zajmuje się odpowiednią promocją filmu. Wujek Łuki powiedział, że finalnie jest to kwota między 5 a 9 złotych. Później policzyć trzeba wpływy ze streamingu, telewizji czy sponsorów. Dopuszczony zostanie również inwestor, który będzie miał wpływ na produkcję. To dość kluczowe informacje i na naszych oczach branża Youtuberów przechodzi ogromne zmiany!