Friz z dumą ogłosił radosną nowinę. W końcu wszyscy się doczekali!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: NASZE GRECKIE WAKACJE! / WERSOW Friz z dumą ogłosił radosną nowinę. W końcu wszyscy się doczekali!

ZASKOCZYŁ FANÓW

Friz z dumą ogłosił radosną nowinę. W końcu wszyscy się doczekali!

2024-05-22 13:05

Fani Karola Wiśniewskiego w ostatnich tygodniach otrzymali kilka pozytywnych informacji. Dowiedzieli się, że ich ulubiony internetowy twórca planuje kilka ciekawych projektów, uderza w branżę muzyczną, a oprócz tego spełnił swoje marzenie z dzieciństwa. Radzi sobie też świetnie finansowo, co jest kolejnym powodem do radości jego fanów. Założyciel Ekipy właśnie ogłosił kolejną radosną nowinę i to jaką! Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz ogłosił radosną nowinę - fani zachwyceni

Zarobki Friza są kolosalne i jest to swego rodzaju paradoks. Nie brakuje bowiem opinii, że Karol Wiśniewski jest mniej aktywny jako bohater filmów, a skupia się bardziej na byciu menagerem członków projektu Genzie. Lwia część przychodów Ekipa Holding pochodzi właśnie z wyświetleń kanału tworzonego między innymi przez Hannę Puchalską i Faustynę Fugińską. Wiele wskazuje na to, że Friz podjął decyzję, że nie chce realizować projektów niskobudżetowych. Dlatego też usuwa niektóre filmy ze swojego kanału. Jeśli już ma brać w czymś udział, to w przedsięwzięciu na wielką skalę, takim jak seria z urodzinowym wyścigiem w Dubaju, wyścigi kamperów, czy kontent stworzony z "hejterami".

Bracia Golec OSTRO o Eurowizji. Mówią o degeneracji i upadku moralnym!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Friz ogłosił radosną nowinę - fani zachwyceni

Karol Wiśniewski przez chwilę był najpopularniejszym Youtuberem w naszym kraju. Jego radość z bycia numerem 1 nie trwała długo, bo szybko wyprzedził go Karol Gązwa. Friz aktualnie ma 5 milionów 170 tysięcy subów, a jego "rywal" Blowek 5 milonów 260 tysięcy. Założyciel Ekipy dużą nadzieję pokłada w sukces drugiej odsłony projektu Mafia IRL. Pierwsza spotkała się z doskonałym odbiorem, a jednocześnie sprawiła, że na koncie Ekipy pojawiły się ogromne pieniądze. Policzyliśmy, że tyle pieniędzy zarobił Friz za Mafia IRL. Udział wzięli tacy twórcy jak Rezigiusz Wierzgoń, Hania Puchalska, Lexy Chaplin, Patryk Qry Lubaś, czy Wiktoria Kartonii Bochnak.

Można zakładać, że również druga odsłona projektu spotka się z dobrym odbiorem. Została ona ogłoszona i pierwszy odcinek zobaczymy już 2 czerwca. Jednym z uczestników będzie Łukasz Wojtyca, z którym Karol Wiśniewski prowadzi swoje firmy. Fani są zachwyceni i liczą, że się nie zawiodą. Dlatego też sam Friz zapewnił najbardziej zniecierpliwionych, że ten sezon przebija poprzedni pod każdym względem! Czekacie?

Sonda
Czy czekasz na drugi sezon Mafia IRL?
Listen on Spreaker.