10 najlepszych piosenek pop z lat 90-tych! Znasz je wszystkie?

2020-07-01 14:58 Patrycja Obarowska
Christina Aguilera, Britney Spears
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER | Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Muzyka towarzyszyła nam w życiu niemalże od zawsze! Już na ESKA.pl cofnęliśmy się do lat 90-tych i stworzyliśmy listę najbardziej kultowych i popularnych piosenek, które rządziły w tamtych czasach. Zobacz czy znasz je wszystkie i przypomnij sobie utwory z tamtych lat.

Muzyka w latach 90-tych jest uwielbiana przez wiele osób tak naprawdę do dnia dzisiejszego! Ta niesamowita mieszanka gatunkowa jest jedną z lepszych dekad muzycznych, jakie dane jest nam teraz słuchać. Okazuje się, że wiele osób bardzo chętnie do niej wraca głównie dlatego, że kojarzy się ona z dzieciństwem, beztroską i młodzieńczą siłą, która sprawiała, że świat był do zdobycia. Piosenki z tamtej dekady głównie charakteryzują się stylem popowym, którego mistrzem był chociażby Michael Jackson lub Madonna! Prawda jest taka, że twórczość muzyczna w latach 90-tych balansowała na wielu gatunkowych granicach. Był to zdecydowanie czas dla muzyki pop, hip-hop, a także grunge. Aby przypomnieć wszystkim stare dobre czasy, które być może dla niektórych poszły w zapomnienie, stworzyliśmy listę 10 najlepszych piosenek z lat 90-tych, które królowały w tamtym okresie. Lata 90-te kojarzą się głównie z takimi artystami jak: Nirvana, Shakira, Michael Jackson, Christina Aguilera, Whitney Houston, Britney Spears, Roxette i wielu innych! 

Piosenki z lat 90-tych - TOP 10

Już poniżej znajdziesz TOP 10 utworów pop, które powstały w latach 90-tych i cieszą się popularnością również w 2020 roku!

Najnowsze