Hity czerwca 2020 w jednym miksie. Sandra Rugała śpiewa hity BLACKPINK, Sanah i innych

2020-07-01 13:22
Sandra Rugała
Autor: YouTube/Sandra Rugała

Wraz z końcówką czerwca, Sandra Rugała opublikowała na swoim kanale na YouTubie kolejny miks największych hitów kończącego się miesiąca. Wokalistka wybrała te kawałki, które cieszyły się największą popularnością w sieci. Wśród zaśpiewanych przez nią numerów nie zabrakło hitów z repertuaru girlsbandu BLACKPINK czy Sanah. Mash-upu w całości posłuchacie na ESKA.pl.

Hity czerwca 2020 w jednym miksie to pozycja obowiązkowa zarówno dla fanów muzyki, jak i fanów talentu doskonale znanej wam z ESKA.pl wokalistki Sandry Rugały. W poprzednim miesiącu, wiele gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej zaprezentowało swoje najnowsze single. Wielbiciele z całego świata z niecierpliwością wyczekiwali powrotu BLACKPINK. Dziewczyny opublikowały swój kawałek How You Like That i z miejsca pobiły szereg rekordów, osiągając największą liczbę wyświetleń w ciągu jednej doby. Teledysk dotarł do pierwszego miejsca karty na czasie również w Polsce. Jeśli chodzi o polskich artystów, to ze szczytu nie schodzi Sanah. Jej Melodia, choć oficjalnie wydana w lutym, rozbrzmiewała także w czerwcu. Niedawno, klip do utworu przekroczył liczbę 15 milionów wyświetleń. Nie mogło go zatem zabraknąć w podsumowaniu stworzonym przez Sandrę Rugałę. Czyje piosenki gwiazda Domowego Grania z ESKA.pl wzięła na warsztat?

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Sandra Rugała - hity czerwca 2020

White 2115, Sanah, Weronika Juszczak, Sławomir, BLACKPINK i SB Maffija to artyści, których nie zabrakło w najnowszym podsumowaniu miesiąca na kanale Sandry Rugały. Znana z YouTube'a i programu Idol wokalistka regularnie zamieszcza w sieci muzyczne miksy największych hitów z danego okresu. Poprzedni, podsumowujący maj w muzyce, wygenerował blisko 50 tysięcy wyświetleń. Łapcie kolejny odcinek z cieszącej się popularnością serii.

Przypominamy wam, że na hity czerwca 2020 możecie głosować również w bitwie dostępnej na ESKA.pl. Od was zależy, kto ją wygra.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze