10-letni Filip Płażalski zaskoczył w Mam Talent 2021! Kim jest młody uczestnik show?

2021-09-25 11:16
Mam Talent 2021 - Filip Płażalski: kim jest? Młody uczestnik zaskoczył wszystkich!
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Trwa Mam Talent 2021. Kolejna edycja popularnego formatu przynosi wiele emocji. Na casting do show przybył 10-letni Filip Płażalski i zrobił wrażenie na wszystkich! Takiego występu nie spodziewał się nikt. Kim jest uroczy chłopiec? Przekonajcie się już teraz!

Filip Płażalski w Mam Talent 2021 - ten uczestnik zszokował jury i publiczność. Program Mam Talent emitowany jest przez staję TVN od 2008 roku. Przez ten czas na scenie show przewinęło się wiele uzdolnionych osób. W tej edycji prezentacje uczestników oceniają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Warto dodać, że ostatni z członków jury to nowa twarz ekipy Mam Talent. Do tej pory mogliśmy go oglądać w Tańcu z Gwiazdami.

W tym sezonie na przesłuchaniu pojawił się bardzo młody uczestnik. Kim jest Filip Płażalski? Oto kilka ciekawych informacji!

Mam Talent 2021 - Liana Hrytsa: kim jest? Zaskoczyła swoim występem!

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Filip Płażalski - kim jest?

10-letni Filip z Drawska Pomorskiego swój debiut operowy zaliczył w kościele na I Komunii Św. Film z jego występu stał się hitem lokalnego portalu. Filip koncertuje na własnym balkonie, mogą go wtedy podziwiać wszyscy przechodnie i sąsiedzi. Wraz z tatą trenuje również karate. Jak potoczą się jego losy w Mam Talent? Dowiemy się śledząc nowy odcinek show w sobotę 25 września.

Sonda
Którego jurora Mam Talent lubisz najbardziej?
Najnowsze