1 listopada - pogoda na Wszystkich Świętych 2020. Ile stopni i czy będzie padać deszcz?

2020-11-01 16:39 AW
jesień
Autor: pixabay.com

Wszystkich Świętych to dla wielu Polaków niezwykle ważny dzień. Tradycyjnie to właśnie wtedy wspominamy naszych bliskich zmarłych, a jeśli to możliwe, odwiedzamy ich również na cmentarzach. W tym roku z powodu pandemii władze podjęły jednak decyzję, że od 31 października aż do 2 listopada cmentarze w Polsce pozostaną zamknięte.

1 listopada - pogoda na Wszystkich Świętych 2020. Ile stopni i czy będzie padać deszcz? Na jaką aurę możemy liczyć tego dnia? Polska jesień bywa bardzo nieprzewidywalna. Zwłaszcza w listopadzie możemy zwykle liczyć na wiele niespodzianek. Zdarzają się lata, kiedy październik i listopad są słoneczne i ciepłe do tego stopnia, że można wychodzić na zewnątrz bez kurtki. Zdarzało się również tak, że 1 listopada witał nas przymrozkiem, a niekiedy nawet pierwszym śniegiem. Ta pora roku w naszym kraju jest niezwykle kapryśna, dlatego przed wyjściem z domu warto dokładnie sprawdzić, czego można się spodziewać. Mimo że w tym roku Wszystkich Świętych, a także Dzień Zaduszny w Polsce nie będą obchodzone tak jak zazwyczaj, wiele osób i tak chce sprawdzić, jaka będzie w tych dniach pogoda.

1 listopada - pogoda na Wszystkich Świętych 2020. Ile stopni i czy będzie padać deszcz?

Niedziela 1 listopada przywita nas dość niskimi temperaturami. Rano w Krakowie będzie nawet 1 stopień Celsjusza, w Warszawie termometry wskażą jedną kreskę więcej. Najcieplej będzie w Szczecinie - aż 11 stopni. W ciągu dnia temperatura znacznie się podwyższy - w Warszawie do 9 stopni, podobnie w Krakowie. Najcieplej będzie jednak w zachodniej Polsce - w Zielonej Górze 12, a we Wrocławiu nawet 14 stopni Celsjusza. Niestety w zachodniej części może również popadać - deszcz przewidywany jest w Szczecinie i w Gorzowie Wielkopolskim. 

Wszystkich Świętych 2020. Tych znanych Polaków pożegnaliśmy w ostatnim roku. Niezapomniani
Najnowsze