Martin Garrix, Dawid Kwiatkowski, Sigala i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-11-01 11:32 RW
Martin Garrix, Dawid Kwiatkowski, Sigala i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli Martin Garrix, Dawid Kwiatkowski, Sigala i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

1 listopada, to dzień zadumy, refleksji i odpoczynku. W 2019 tak wypadło, że jeden z najspokojniejszych dni w roku obchodzimy w piątek. Oznacza to, że w Radiu ESKA od samego rana do wieczora, gramy najlepsze, najgorętsze i najciekawsze nowe propozycje największych gwiazd. Przekonajcie się na ESKA.pl, że listopad rozpoczynamy z mocnym muzycznym uderzeniem!

1 listopada 2019 - czas zadumy, refleksji i odpoczynku. Tego dnia obowiązkiem jest zatrzymanie się, chociażby na chwilę, by odpocząć i zapomnieć o trapiących na co dzień sprawach. W tym roku wypadło, że ten dzień obchodzimy w piątek, czyli w cotygodniowe święto nowej muzy. Największe muzyczne gwiazdy zadbały o to, by początek miesiąca stał na bardzo wysokim poziomie. Nowości Muzyczne 2019 na jesień to chociażby nowa piosenka Martina Garrixa. Holenderski DJ i producent, jak informowaliśmy na ESKA.pl, został oficjalnym autorem hymnu Mistrzostw Europy 2020, w których zobaczymy reprezentację Polski. Zanim jednak pojawi się jego propozycja na piłkarski turniej, wprawi was w dobry nastrój singlem zatytułowanym Used To Love. W New Music Friday w Radiu ESKA pojawi się także rozgrzewający singiel od Sigali, który 26 marca wystąpi w warszawskim klubie Niebo. 1.11.2019 to również dzień premiery piosenki, pod którą podpisuje się Dua Lipa. 24-letnia wokalistka wydała pierwszy utwór zapowiadający jej drugi album studyjny. Kawałek pt. Don't Start Now pierwszy raz na żywo wykona w The Graham Norton Show. Czas na kolejną porcję numerów, które umilą wam czas w długie jesienne wieczory i naładują was pozytywną energią na całą zimę! 

Zobacz: Roksana Węgiel zmienia swój styl! Piosenka Half Of My Heart HITEM jesieni? [PREMIERA]

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 1.11.2019

New Music Friday w Radiu ESKA 1 listopada 2019, to kilka ciekawych propozycji, które z pewnością dodacie do swojej playlisty. Jesteśmy przekonani, że już niebawem jedną z waszych ulubionych melodii będzie piosenka We Got Love (Sigala & Ella Henderson) oraz Play With Fire (Nico Santos). Uwagę należy zwrócić także na zremiksowaną wersję utworu zatytułowanego Grad. Za nową wersję piosenki Dawida Kwiatkowskiego odpowiada duet producencki Audiosoulz, autorzy hitu Dancefloor.

Co jeszcze może zostać hitem? Oto nowości, które usłyszycie premierowo na antenie ESKI!

  • Sigala & Ella Henderson - We Got Love
  • Nico Santos - Play With Fire
  • Alma & Tove Lo - Worst Behavior
  • Martin Garrix & Dean Lewis - Used To Love
  • Dawid Kwiatkowski - Grad (Audiosoulz Remix)
  • Dua Lipa - Don't Start Now
Najnowsze