Roksana Węgiel zmienia swój styl! Piosenka Half Of My Heart HITEM jesieni? [PREMIERA]

2019-10-31 16:23 MK
Roksana Węgiel oczarowała publiczność. Takiego występu jeszcze nie było! [WIDEO]
Autor: Borys Synak Roksana Węgiel oczarowała publiczność. Takiego występu jeszcze nie było! [WIDEO]

Roksana Węgiel to dziś niewątpliwie największa gwiazda młodego pokolenia w naszym kraju. W zaledwie dwa lata od wygrania show The Voice Kids, nastolatka z Jasła udowodniła, że ma bardzo dużo do zaoferowania jako artystka. Już niebawem do sprzedaży trafi reedycja debiutanckiej płyty Roxie, na której znajdą się cztery premierowe kawałki. Posłuchajcie pierwszego z nich na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - piosenka Half Of My Heart pokazuje zupełnie nowe oblicze czternastoletniej wokalistki. Po tym, jak Roxie wygrała pierwszą edycję polskiej edycji The Voice Kids, jej kariera nabrała rozpędu. Świetny głos oraz charyzma sprawiły, że władze Telewizji Polskiej zadecydowały o wysłaniu młodej artystki na konkurs Eurowizja Junior 2018 do Mińska. Roksana Węgiel wykonała wówczas na scenie swój hit Anyone I Want To Be napisany przez Lanberry oraz Patryka Kumóra i zapewniła sobie spektakularne zwycięstwo. Od tamtej chwili, artystka jest zdecydowanie jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej debiutancki krążek, który ukazał się na rynku w czerwcu, szybko zdobył status platynowej płyty, a pochodzące z niego single, takie jak Żyj, Anyone I Want To Be oraz Dobrze jest, jak jest odniosły odniosły wielki sukces w serwisie YouTube. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się też pierwsza trasa koncertowa piosenkarki - The X Tour Roxie, na którą bilety w cenie 999 złotych sprzedały się w ekspresowym tempie. Po zakończeniu tournee, Roksana ani myśli o odpoczynku. Wokalistka zapowiedziała reedycję albumu z czterema nowymi piosenkami. Pierwsza z nich to Half Of My Heart.

Roksana Węgiel - nowa piosenka

Niedługo po wydaniu płyty Roksana Węgiel, 14-latka mówiła, że ma w planach wydanie albumu w całości po angielsku. Piosenka Half Of My Heart to pierwsza z zapowiedzi nowej ery w twórczości Roksany. Już 15 listopada na półkach pojawi się wyjątkowa edycja debiutanckiego krążka nastolatki, natomiast w sieci pojawił się już przedpremierowy fragment kompozycji ją zapowiadającej. Słychać w nim, że tym razem, postawiła ona na zupełnie inne brzmienie. Pełnego utworu posłuchacie w tym miejscu w dniu jego premiery, czyli w poniedziałek, 4 listopada 2019 roku. Poniżej prezentujemy zapowiedź.

Najnowsze