Reklama Bentleya

i

Autor: instagram.com/jetcar.ru Reklama Bentleya, która stała się hitem internetu

social media

Ta reklama stała sie viralem. Powstają nowe, prześmiewcze wersje, przerobiło ją nawet polskie wojsko

2023-09-21 19:40

"Bentley", powtarza z charakterystycznym akcentem młoda kobieta, która w krótkim nagraniu prezentuje brytyjską limuzynę. Wideo przygotowane przez rosyjski salon z samochodami luksusowymi Jet Car momentalnie obiegło media społecznościowe. Powstają nowe, prześmiewcze wersje reklamy, w akcję włączyli się zwykli internauci, a nawet polskie wojsko.

Reklama luksusowego samochodu z blondynką

"Bentley", powtarza kilkukrotnie na krótkim wideo młoda blondynka, prezentując luksusowy samochód. Reklama szybko stała się viralem, została wyświetlona miliony razy w mediach społecznościowych. Wideo przygotował Jet Car, rosyjski salon z luksusowymi samochodami.

Równie szybko pojawiły się przeróbki nagrania. Internauci, według scenariusza z rosyjskiej reklamy, przedstawiają swoje stare samochody. W sieci pojawiły się nawet "reklamy" ciągników John Deere.

Swoją wersję reklamy przygotowała nawet Żelazna Dywizja, czyli 18. Dywizja Zmechanizowana w Siedlcach! Żołnierz przedstawił w niej wóz opancerzony Cougar. Tylko na Twitterze wideo zostało wyświetlone pół miliona razy i ma ok. sześciu tysięcy polubień.

Bentley Motors Limited to brytyjski producent samochodów luksusowych, sportowych i SUV-ów z siedzibą w Crewe. Firma działa od 1919 roku. Dziś należy do niemieckiego koncernu Volkswagen Group.