Skoda

i

Autor: Pixabay/ GoranH Skoda

samochody używane

Skoda Superb z 2019 roku z przebiegiem 600 tys. kilometrów wystawiona na sprzedaż

2023-11-07 20:50

Aż 400 kilometrów - tyle średnio codziennie pokonywała Skoda Superb, która właśnie trafiła na sprzedaż. Samochód został wyprodukowany cztery lata temu, pierwsza i jedyna do tej pory rejestracja miała miejsce w sierpniu 2019 roku. Mimo młodego wieku Skoda przejechała już ponad 600 tys. kilometrów. Właściciel, który podkreśla, że jest to przebieg autostradowy, chce za nią blisko 70 tys. złotych.

Skoda Superb z przebiegiem ponad 600 tys. kilometrów

Skoda Superb została wystawiona na sprzedaż w jednym z dużych serwisów ogłoszeniowych. To kombi z popularnym silnikiem diesla (1968 cm3) o mocy 190 KM i automatyczną skrzynią biegów oraz napędem na przód. To samochód jakich wiele na polskich drogach. Ale artykuł o tej Skodzie by nie powstał, gdyby nie przebieg. Samochód został wyprodukowany i zarejestrowany w sierpniu 2019 roku. Od tamtego momentu przejechał aż 600 tysięcy kilometrów. To średnio 12 tys. kilometrów miesięcznie i 400 km dziennie. Dodajmy, że większość 10-, 20- czy nawet 30-letnich samochodów nie ma tylu kilometrów na liczniku. Można szacować, że większość używanych, kilku- i kilkunastoletnich samochodów w Polsce ma przebiegi w okolicach 200 tys. km.

Właściciel Skody zdradził w rozmowie z nami, że samochód wykorzystuje służbowo. Przebieg jest wyłącznie autostradowy - deklaruje i podkreśla, że o auto bardzo dbał i regularnie serwisował.

Olej w silniku był wymieniany co 15 tys. km. Skoda miała już trzykrotnie wymieniany rozrząd (180 tys., 360 tys. i 525 tys. km), ma także nowe tylne zawieszenie. "Silnik i skrzynia bez wycieków" - czytamy w ogłoszeniu. "Samochód cały czas jeździ, więc przebieg ulega zmianie" - podsumowuje sprzedający. Samochód został wystawiony za dokładnie 69 999 zł (fragment ogłoszenia poniżej).

Ogłoszenie - skoda

i

Autor: Skrin otomoto.pl Ogłoszenie - Skoda

Pod koniec 2023 roku premierę będzie miała już czwarta generacja Skody Superb.

Nowy Polonez wystawiony na sprzedaż, niemal zerowy przebieg, zobacz zdjęcia poniżej: