Audi

i

Autor: Audi

wydarzenia

Jeden z najbogatszych Polaków kupił blisko pół tysiąca egzemplarzy Audi

Audi Q7, A6, Q5, A4, Q3 i Q3 Sportback oraz A3 Sportback - w sumie 460 samochodów trafi do pracowników Grupy Galeon, w skład której wchodzą takie firmy i marki jak Cersanit czy Barlinek. Ich właścicielem jest Michał Sołowow, który zajmuje drugie miejsce na liście najbogatszych Polaków.

Jest to pierwszy duży kontrakt marki Audi realizowany we Flotowym Modelu Agencyjnym. Podpisanie kontraktu odbyło się na początku lipca 2023 roku. Auta będą wykorzystywane w działalności operacyjnej grupy MS Galleon na terenie całej Polski.

Polacy ruszyli do salonów. Rośnie sprzedaż samochodów hybrydowych i elektrycznych

Blisko pół tysiąca egzemplarzy Audi dla pracowników grupy MS Galleon

Kontrakt flotowy Audi z grupą kapitałową MS Galleon zakłada dostarczenie aż 460 egzemplarzy samochodów marki Audi. Będą to modele:

  • Audi Q7,
  • Audi A6,
  • Audi Q5,
  • Audi A4,
  • Audi Q3 i Q3 Sportback,
  • Audi A3 Sportback.

- Model agencyjny będzie najważniejszym trendem sprzedażowym w najbliższych latach. Grupa Volkswagen także ewoluuje i nieustannie szuka nowych rozwiązań, które usatysfakcjonują klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jednym z nich jest Flotowy Model Agencyjny - połączenie profesjonalizmu, elastyczności i indywidualnego podejścia, dzięki któremu stajemy się jeszcze bardziej efektywni – wyjaśnia Łukasz Zadworny dyrektor marki Audi.

Kontrakt flotowy pomiędzy Audi a grupą MS Galleon jest realizowany we współpracy z Volkswagen Financial Services.

Należąca do największego polskiego inwestora Michała Sołowowa (który w przeszłości zdobywał tytuły jako kierowca rajdowy) Grupa MS Galleon, obejmuje ponad 30 przedsiębiorstw, między innymi Synthos - największego producenta polistyrenu ekspandowanego w Europie oraz drugiego co do wielkości producenta kauczuku syntetycznego na świecie. W skład Grupy wchodzi również Cersanit, trzeci największy producent płytek ceramicznych i ceramiki sanitarnej w Europie oraz Barlinek, światowy lider w produkcji naturalnych trójwarstwowych drewnianych desek podłogowych. Portfolio inwestycyjne Grupy Michała Sołowowa uzupełniają spółki z sektora zeroemisyjnych źródeł energii, takie jak Synthos Green Energy, E2V i Corab, sieci retailowe, m.in. Komfort, Homla, Nexterio, North Food, a także przedsiębiorstwa z dziedziny biotechnologii, takie jak exploRNA, Syvento, Molecure, oraz nowoczesne technologie, takie jak druk 3D (3D Gence) i kompozyty (New Era Materials).

VOX Talent - Michał, Jazda Samochodem
Listen on Spreaker.