Vanessa Morgan w 6. miesiącu ciąży na planie Riverdale 5. Jak ukryje brzuch przed kamerą?

2020-09-16 10:03 mm
Vanessa Morgan z obsady Riverdale
Autor: Mayer/FaceToFace/REPORTER

W kanadyjskim Vancouver rozpoczęły się zdjęcia do 5. sezonu serialu Riverdale. Vanessa Morgan czyli serialowa Toni pokazała nową fotkę z planu produkcji. W komentarzu przy zdjęciu aktorka wspomniała, że jest już w 6. miesiącu ciąży.

Zdjęcia do sezonu 5 serialu Riverdale rozpoczęły się na dobre, o czym producenci poinformowali fanów pokazując na Instagramie pierwszą scenę nowego sezonu, z rozebranym KJ Apą w saunie

Swoje fotki z planu Riverdale 5 pokazała także Vanessa Morgan, czyli serialowa Toni Topaz. Aktorka jest w szóstym miesiącu ciąży, a wielu fanów Riverdale zastanawia się, czy ciążowy brzuch Vanessy będzie widoczny w nowych odcinkach serialu.

Toni T ✌🏽 Pierwszy dzień po powrocie. 6 miesięcy później & w 6 miesiącu 🤰🏽

- napisała Vanessa Morgan z obsady Riverdale przy swoim poście ze zdjęciami z planu 5. sezonu.

ESKA XD #001

Produkcję serialu Riverdale, jak w przypadku wielu innych seriali i programów, przerwano wiosną 2020 roku, kiedy na świecie wybuchła pandemia koronawirusa. Jak podkreśliła w swoim poście Vanessa Morgan, od tamtego czasu minęło pół roku - dokładnie tyle, ile trwa już ciąża aktorki. 

Vanessa Morgan poinformowała fanów o swojej ciąży 24 lipca. W specjalnym poście na Instagramie aktorka wyznała, że i tak wkrótce wszystko się wyda, a wolałaby, aby fani dowiedzieli się o ciąży od niej samej, a nie z prasy.

Ojcem dziecka Vanessy Morgan jest Michael Kopech, zawodnik bejsbola. Aktorka i sportowiec pobrali się w styczniu 2020 roku. Niestety, krótko po tym, jak Vanessa zaszła w ciążę, Michael postanowił od niej odejść.

NAJNOWSZE