Cole Sprouse znów zagra nastolatka. Aktor Riverdale i Kiernan Shipka z Sabriny w nowym filmie

2020-09-14 8:34 mm
Cole Sprouse i Kiernan Shipka
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER, Admedia, Inc/Sipa USA/East News

Fani Archie Comics zacierają ręce! Cole Sprouse z serialu Riverdale i Kiernan Shipka z Chilling Adventures of Sabrina wystąpią razem w jednym filmie! Zagrają parę nastoletnich (!) morderców, ściganych za zabójstwo rodziców dziewczyny. Wiadomość jest świetną niespodzianką dla fanów produkcji spod znaku Archie, ale część z nich zastanawia się, czy kolejna rola nastolatka to dla Cole'a Sprouse na pewno dobry wybór...

Kiedy Lili Sprouse zdradziła, że w sezonie 5 serialu Riverdale nastąpi aż siedmioletni przeskok czasowy, wielu fanów odetchnęło z ulgą. W końcu jak długo jeszcze aktorzy zbliżający się do trzydziestki mogą grać nastolatków?

Okazuje się, że bardzo długo. Ładna buzia, jaką w wieku 28 lat może pochwalić się Cole Sprouse, otwiera mu drzwi do kolejnej ciekawej roli.

Znany z Riverdale ulubieniec publiczności wystąpi w filmie długometrażowym "Blood Ties". Cole Sprouse zagra w nim chłopaka nastolatki podejrzanej o zabójstwo własnych rodziców. W tej roli wystąpi Kiernan Shipka, czyli odtwórczyni roli Sabriny w innym serialu spod znaku Archie Comics, "Chilling Adventures of Sabrina".

Wyświetl ten post na Instagramie.
me watching #CAOS with all of my Netflix snacks Post udostępniony przez Kiernan Shipka (@kiernanshipka)

Kiernan Shipka w listopadzie skończy 21 lat. Swoją aktorską karierę rozpoczęła już we wczesnym dzieciństwie wcielając się w rolę córki głównego bohatera w serialu "Mad Men". 

Obecnie najbardziej znana jest z tytułowej roli w serialu "Chilling Adventures of Sabrina". 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Hell attire Post udostępniony przez Kiernan Shipka (@kiernanshipka)
NAJNOWSZE