Aktorka Riverdale jest w ciąży. Vanessa Morgan: "I tak zobaczylibyście brzuszek"

2020-07-28 6:53 mm
Vanessa Morgan z serialu Riverdale
Autor: instagram.com / Vanessa Morgan

Gwiazda serialu Riverdale spodziewa się dziecka! Vanessa Morgan czyli odtwórczyni roli Toni, ogłosiła, że zostanie mamą! Gwiazda zamieściła na Instagramie serię zdjęć, w tym fotkę testów ciążowych z datą ich zrobienia. Vanessa Morgan wyjawiła także płeć dziecka.

W oczekiwaniu na sezon 5 "Riverdale" fani serialu usłyszeli radosną nowinę z życia prywatnego jednej z jego aktorek. Vanessa Morgan, czyli serialowa Toni, spodziewa się dziecka! Aktorka wraz ze swoim mężem, Michaelem Kopechem, ogłosili, że na początku przyszłego roku na świat przyjdzie ich synek!

Gwiazda Riverdale przyznała, że początkowo nie chciała wyjawiać informacji o ciąży. Stwierdziła jednak, że w końcu fani i tak się dowiedzą, a woli, aby usłyszeli to od niej samej.

Rozmawialiśmy o tym, żeby trzymać tę część naszego życia w ukryciu, ale ludzie i tak w końcu zobaczyliby zdjęcia mojego brzuszka & chciałam, żebyście usłyszeli to ode mnie 🥰

Chcę zachować tę część mojego prywatnego życia dla siebie ale chcę podzielić się tym newsem jako pierwsza. Jestem szczęśliwa, że tego stycznia przywitam na świecie mojego synka 💙 Wszystko w moim życiu się zmieniło

- napisała na Instagramie Vanessa Morgan.

Krótko po opublikowaniu postu z informacją o ciąży Vanessa Morgan odebrała morze gratulacji i życzeń. Oczywiście nie mogło wśród nich zabraknąć także wpisów od przyjaciół z planu serialu.

Omg Vanessa!!! Tak bardzo się cieszę. Gratulacje kumpelo

- napisała Camila Mendes.

28-letnia Vanessa Morgan i 24-letni Michael Kopech, gracz baseballa występujący w drużynie Chicago White Sox, pobrali się w styczniu tego roku. 

NAJNOWSZE