KJ Apa bez koszulki w pierwszej scenie Riverdale 5! Scena w łaźni rozpali fanów

2020-09-15 14:00 mm
KJ Apa bez koszulki na planie Riverdale 5
Autor: instagram.com / Roberto Aguirre-Sacasa

Lepszej pierwszej sceny z nowego sezonu Riverdale fani serialu nie mogli sobie wymarzyć. W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie z planu 5. serii tej uwielbianej przez fanów produkcji. Fotka pochodzi ze sceny kręconej w saunie. Bohaterem zdjęcia jest rozebrany Archie, czyli KJ Apa.

Na ten moment fani czekali od wielu miesięcy! W kanadyjskim Vancouver rozpoczęły się zdjęcia do sezonu 5 serialu Riverdale.

Producenci udostępnili właśnie wygłodniałym wielbicielom tej produkcji pierwszy kadr z planu serialu. Widzimy na nim rozebranego Archiego (w tej roli KJ Apa).

KJ Apa bez koszulki w pierwszym kadrze Riverdale 5

Jak łatwo się domyślić, zdjęcie rozebranego aktora Riverdale rozgrzało sieć do czerwoności, niczym kamienie w saunie, w której KJ Apa kręcił jedną ze swoich pierwszych scen do 5 sezonu.

Fotkę upublicznił Roberto Aguirre-Sacasa.

Iiiii #Riverdale powrócił. Pierwsza scena z Sezonu 5: Archie w saunie parowej. Nawet w świecie opanowanym przez Covid pewne rzeczy nigdy się nie zmienią…🔥👀🏆💋❤️

- napisał Roberto przy zdjęciu roznegliżowanego KJ Apy.

ESKA XD #001

Dzień wcześniej Roberto zamieścił na Instagramie zdjęcie ekipy aktorskiej Riverdale i oficjalnie ogłosił start zdjęć do 5. sezonu.

Po czternastu dniach kwarantanny 🇨🇦 i miesiącach przygotowań, #Riverdale sezon 5 startuje jutro ze zdjęciami. Spędziliśmy noc imprezując i wspominając z tymi kochanymi ludźmi i świętując 24. urodziny @lilireinhart 🎂 Jak ten czas leci. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę w tym tygodniu resztę ekipy. Lecimy.... 🚀🔥👩‍👦‍👦👀🚢🌊🐍💋👠💍🕸🍔🧗🏻‍♂️🏆🎰🎲🚑🚧🎢☠️

NAJNOWSZE