Shawn Mendes na spacerze, znów bez Camili Cabello. "Jak model na wybiegu!" [ZDJĘCIA]

2020-05-19 14:39 mw

Ma się ten styl! Shawn Mendes pokazał się na spacerze w pobliżu swojego domu w Miami. Niektórzy fani piosenkarza fotki skomentowali krótko: Shawn nawet ze zwykłej przechadzki potrafi zrobić istny "catwalk"... Coś w tym jest - zobaczcie sami!

Pisaliśmy niedawno na Hotplota.pl, że Shawn Mendes ma już wyraźnie dość domowej kwarantanny. Ostatnie zdjęcia piosenkarza nie pozostawiały wątpliwości: Shawn wyglądał na nich na mocno wynudzonego i zmęczonego izolacją. I chyba nikt mu się nie dziwi, bo przecież wszyscy przeżywamy to samo... 

Na szczęście tym razem mamy okazję pokazać Shawna Mendesa w znacznie lepszej formie. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia piosenkarza zrobione podczas jego ostatniego spaceru w pobliżu domu w Miami, w którym od dwóch miesięcy przebywa tylko ze swoją dziewczyną, Camilą Cabello

Niestety na najnowszych fotkach znów Camili brakuje i niektórzy fani powoli zaczynają się martwić o związek dwójki artystów... Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy "shawmilę" w komplecie:)

SHAWN MENDEZ JAK MODEL NA WYBIEGU

Tymczasem możemy skupić się na samym Shawnie i podziwiać jego nienaganny styl podczas niewinnego spaceru po Miami. Jak słusznie zwróciła uwagę jedna z fanek Mendesa na Twitterze, artysta nawet podczas zwykłej przechadzki porusza się "jak model na wybiegu".

Cóż, ma się ten styl... ^^

Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE